1+0 Dairelere Harika Ev Dekorasyonu Fikirleri

1+0 Dairelere Harika Ev Dekorasyonu Fikirleri
11 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 456 kez okundu.

1+0 (stüdyo) daireler, son dönemlerde ev dekorasyonu kapsamında kitlelerin yoğun bir şekilde araştırdığı durum olarak görülmektedir. Bu tip küçük yaşam alanlarına sahip olan kişiler, çok daha kullanışlı ve alandan tasarruf edebileceği dekorasyon fikirlerini araştırmaktadır. Kullanıcılarımıza ideal fikirler sunmak ve aynı zamanda en uygun tasarımlardan faydalanmalarını sağlamak için görseller dahilinde harika bilgiler aktaracağız. Burada yer alan her bir tasarım harikası, 1+0 ev için düzenlenmiştir. Hemen tavsiyelere göz atın ve kendi yaşam alanınızı en başından kurma imkanlarına erişin.

1+0 Dairelere Özel 5 Harika Öneri

Ev dekorasyonu kapsamında sunacağımız bu öneriler ile evinizi baştan yaratın. Artık çok daha zarif, gelenleri boğmayacak ve alanın daha geniş kullanılmasını sağlayacak bu önerileri mutlaka göz önünde tutun.

  1. Oturma grubu ile yatak kısmını kitaplıkla bölebilirsiniz.

Tek bir oda olacağından dolayı stüdyo daire dekorasyonu yapılırken oturma grubu ile yatak olan bölgeyi ayırmanız gerekecektir. Paravan kullanmak yerine zarif ve şık bir kitaplık ile bu bölümleri ayırabilirsiniz. Aynı zamanda alandan tasarruf etmenizi sağlar ve çok daha fazla eşyanızı depolayabilirsiniz.

  1. Cam paravanlar bir diğer öneri.

Karartılabilen cam paravanlar stüdyo daire dekorasyonu kapsamında kişilerin en fazla dikkat çektiği ayrıntılar arasında yer alıyor. Bu sayede evinize şık dokunuşlar yapabilir ve ayrı oda izlenimi yaratabilirsiniz.

  1. Gömme dolaplarınızı çalışma masası yapabilirsiniz!

Daha fazla alana mı ihtiyacınız var? Fotoğrafta da görüldüğü gibi stüdyo daire dekorasyonu yapan bir kişi, gömme dolaplarını çalışma masası olarak kullanılıyor. Dahiyane bir fikir ve aynı zamanda alandan tasarruf konusunda 1 numaralı dikkat çekilmesi gereken ayrıntı olarak görülüyor.

  1. Duvarlarınızı mutlaka süsleyin.

Özellikle küçük yapıda bir eve sahip olan kişi, ev dekorasyonu alanında önemi ve değeri duvar süsleme eşyalarına yönlendirmelidir. Böylelikle şık bir alan yaratabilir ve en ideal sonuçları alabilirsiniz.

  1. TV ünitesi ile salon / oda bölümü yapabilirsiniz.

Yukarıda ki öneriler kapsamında sizlere bir kitaplık ile bölümleme yapabileceğinizden bahsetmiştik. Aynı zamanda TV ünitesi ile odalar arası bölümlemeler yapabilirsiniz. Hem ideal bir alan yaratmak, hem de stüdyo daire dekorasyonunda daha fazla alana sahip olmak açısından harika bir öneri!

Etiketler:

1+0 Dairelere Harika Ev Dekorasyonu Fikirleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Alican Kırmızı dedi ki:

    6 yıllık Üniversite okuduğum için kendime 1+0 ev satın aldım. Dekorasyon olarak hiç bir bilgim yok google da araştırma yaptım bir çok site de yazanları okudum fakat hiç biri aklıma yatmadı bu sitede yazanları okudum gerçekten çok hoşuma gitti güzel örnekler vermişsiniz.Evim de birkaç değişiklik yaptım.

    1. İlginize Teşekkürler Alican Bey

Sayfa başına git