2018 Banyo Dekorasyonu ve Vintage Dokunuşları

2018 Banyo Dekorasyonu ve Vintage Dokunuşları
17 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 473 kez okundu.

2018 yılı itibariyle banyo dekorasyonu yaptırmak isteyen kişiler, Vintage dokunuşları ile ideal bir tasarımın öne çıkmasına olanak yaratmaktadır. Buna bağlı olarak birbirinden eşsiz ve şık tasarımları sağlayabileceğiniz banyonuzda, eski döneme ait olan bu harika dokunuşlar bir kademe öne çıkmanızı sağlayacak. Gelen misafirlerinizin hayranlık uyandıracağı banyonuzda geçmiş dönemin izleri ve aynı zamanda Vintage stilinin hakim kılındığı bir banyo dekorasyonu yapmak tamamen sizlerin elinde!

2018 Banyo Dekorasyonu İçin 5 Vintage Örneği

  1. Küvet tarzı lavabolar ile banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Küvet tarzı lavabolar geçmiş dönem vintage banyoların 1 numaralı tercihi. Bu sebeple ev dekorasyon alanında mutlaka önerdiğimiz vintage kısımlardan birisi de küvet tarzı lavabolar. Hesaplı fiyatlardan satın alabileceğiniz bu ürünler için ilave renklendirmeleri kendiniz de yapabilirsiniz.

  1. Ayna ve eski model eşyalar ile vintage havası yaratın.

Banyo dekorasyonu kapsamında ayna ve eski model eşyaları tercih ederek vintage havası yaratabilirsiniz. Bu sayede şıklığı ve zarifliği değerlendirebilmeniz için özellikle beyaz ve krem gibi renklerin hakim olacağı, eskitme eşyalara yönelin. Bit pazarı veya antikacılardan rahatlıkla temin edebilir, kendi yaşam alanlarınızı oluşturabilirsiniz.

  1. Derin küvetler vintagenin en temel yapı taşı!

Derin küvetler eski dönem filmlerinin en çok gözümüze çarpan ürünleri! Vintage hava yaratmak ve ev dekorasyonu tasarımı ile öne çıkmak istiyorsanız bu ürünleri mutlaka satın almanızı öneriyoruz. Şık bir tasarımın sağlanabilmesi konusunda vintagenin temel yapı taşı olan derin küvetler her zevke hitap ediyor.

  1. Eskitme ürünler modasını her sezon koruyor!

Eskitme bir lavabo altlığı veya diğer ürünler ile modayı korumak, kendi banyo dekorasyonunuzda şıklığı yakalamak söz konusu. Aşağıda yer alan resim ile bu konuya istinaden çok daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu tip eskitme ürünleri zımpara ve çeşitli el aletleri ile kendiniz de yapabilirsiniz.

  1. Yer zeminlerini değiştirin, vintage görüntüsü oluşturun.

Yer zeminlerini değiştirmeniz vintage görüntü yakalama konusunda 1 numaralı tercih olarak görülüyor. Bu sebeple mutlaka ev dekorasyonu alanında ilk değişimi yer zeminden sağlayın. Alt kısımda ki görselde yer alan karolu yer zemini gayet vintage görüntü için uygun. Bu noktada kendiniz için uygun olan zemin yapıları ile banyonuzu tasarlayabilirsiniz.

Etiketler:

2018 Banyo Dekorasyonu ve Vintage Dokunuşları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Gülhane Demircan dedi ki:

    ilk maddede denilen şeyin aynısını bende yaptım banyom şuan çok güzel gözüküyor vallahi :)))))

    1. İlginize Teşekkürler Gülhane Hanım

Sayfa başına git