2018 Dekorasyon Fikirleri ile Evinizde Ekstra Depolama Alanı Oluşturun

2018 Dekorasyon Fikirleri ile Evinizde Ekstra Depolama Alanı Oluşturun
27 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 578 kez okundu.

Bu yazımız sayesinde evinizde ekstra depolama alanı oluşturabilmeniz açısından muhteşem önerileri paylaşacağız. 2018 dekorasyon fikirleri kapsamında evi yetmeyen kullanıcılar, daha geniş depolama alanları yaratmak için alternatif yollar arasa da, maalesef ki çoğu zaman istediği sonuçları elde edememektedir. Bu gibi olumsuz etkenlerden dolayı birçok kişi, yaşam alanlarını en baştan şekillendirmek ve daha geniş alanlar oluşturup, var olan fazla / dönemsel kullanmadığı eşyaları konumlandırmak adına internete başvurmaktadır.

2018 Dekorasyon Fikirleri Kullanışlı ve Dikkat Çeken Depolama Alanları

  1. Mutfak dolaplarının altına raf eklemek.

Her ne kadar tezgah gibi alanlara raf veya benzeri alanlar koysak da, bu yine görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Kullanılmayan bir eşyayı ön planda tutmanın sizlere ne gibi bir artısı olabilir ki? Bu gibi olumsuz etkenlerden dolayı sıkıntı yaşayan bireylere en ideal çözümleri mutfak altı dolaplarında yer alan bölümler için ilave satın alınacak depolama alanları ile kurabileceklerinin altını çiziyoruz. 2018 dekorasyon fikirlerinde bu yöntem sıklıkla tercih ediliyor.

  1. Bütün kemerlerinizi tek bir askıda toplama fikrine ne dersiniz?

Çoğu zaman kemerler dolapların içerisinde sıkça yer kaplamaktadır. Rulo olarak katlandığı zaman ortalama 8-10 civarı kemer bir çekmeceyi tıka basa doldurabilir. Bu gibi durumlardan dolayı yaşanan aksiliklere bağlı olarak sizlere çok daha kullanışlı alan yaratma güvencesi veren askı çeşitleri, onlarca kemer ile azıcık yer kaplayıp, yeni bir depolama alanı oluşturmanızı sağlıyor. 2018 ev dekorasyonu kapsamında da bu yöntemlere sıklıkla başvurulmaktadır.

  1. ‘Kendin Yap’ projesi ile depo pufları yapmak ister misiniz?

‘kendin yap’ projesi ile tasarlayacağınız puflar sayesinde hem evinizde şık oturma alanları oluşturabilecek, hem de iç depolama alanları ile birçok ürününüzü saklayabileceksiniz. Bu yöntem hem ülkemizde, hem de yurtdışında birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

  1. Ölü alanlara çekmeceli dolaplar tasarlayın.

2018 dekorasyon fikirleri arayanlara özel olarak ölü alanlarınız için çekmeceli dolaplar tasarlayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın yanına veya merdiven altı, odaların birleşim bölgesinde yer alan birçok ölü nokta için kendiniz veya marangoza özel tasarlatabileceğiniz depolama alanları ile şıklığı ve rahatlığı yakalamak söz konusudur. Duvar Dekorasyonu ile ilgili tavsiyelerimizi içeren makalemize de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git