3 Boyutlu Banyo Tasarımı ile Evinizin Şıklığını Arttırın

3 Boyutlu Banyo Tasarımı ile Evinizin Şıklığını Arttırın
31 Mart 2018 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.

3 boyutlu banyo tasarımı yapmak ve alanlarınızı olabildiğinden daha geniş göstermek ister misiniz? Harika dokunuşları banyolarınızda değerlendirmek ve özgün konseptler oluşturup, evinizin gösterişliliğini daha üst noktalara çekmek sizlerin elinde. Hemen siz de alt kısımda yer alan görsellere göz atarak evinize en uygun çalışmaların öne çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Birbirinden harika konseptler sayesinde binlerce kullanıcı yaşam alanlarında fark yaratan çalışmaları öne çıkartma şanslarına erişebilmektedir.

3 Boyutlu Banyo Tasarımı Örnekleri

  1. Banyo zemininize yürüyüş yolu yapabilirsiniz.

3 boyutlu banyo tasarımı esnasında zeminlerinizi yürüyüş yolu konseptinde tasarlamak daha şık bir ortam zemini oluşturmanızı sağlar. Bu sebeple birçok kitle, özgün çalışmaları kendi yaşam alanlarına uygulamak adına bu tarz çalışmalara göz atmaktadır. Göz kamaştıran bu örnekler sayesinde evinizin havası bir anda değişecek.

  1. Akvaryum konseptiyle tasarlanan banyo zeminleri göz kamaştırıyor.

3 boyutlu banyo tasarımı için akvaryum konseptini deneyen kullanıcılar fark yaratan çalışmaları öne çıkartma imkanlarına sahip olabiliyor. Yüzen balık görünümlü bu harika çalışma, hem sizlerin, hem de misafirlerinizin banyonuzu daha fazla sevmesine imkan yaratacak. Ek olarak daha geniş alan görünümü elde etmek için gayet ideal bir çalışma.

  1. Banyo zeminine köprü tasarımı yapabilirsiniz.

Banyo zemininiz için köprü tasarımını ön planda tutmanızı sağlayacak 3 boyutlu banyo tasarımı ciddi anlamda göz kamaştırıyor. Bu harika çalışmalar ile banyonuzda fark yaratmak ve eşsiz çalışmalardan faydalanmak sizlerin elindedir. Cazip fiyatlardan bu tasarımı yaptırabilir ve evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

  1. Kumsal görünümlü banyolar bu yılın modası.

3 boyutlu banyo tasarımı konusunda kumsal formatında bir konsepti deneyen kullanıcılar fark yaratan çalışmalar ile öne çıkabiliyor. Bu harika çalışma evinizin bakış açısını tamamen değiştirebilecek kapasite de olduğu gibi, aynı zamanda yaşam alanlarınızı çok daha cazip bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor.

Ayrıca Ahşap Aydınlatma Ürünleri ile Evinizin Havasını Değiştirin yazımızdan evinize bir Vintage tasarımı yapmak oldukça basit. Her daim özgün çalışmaları sunan teknik kadromuz, bu alanda göz kamaştıran konseptler ile evinizin bakış açısına köklü bir değişim elde etmenizi sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git