Ada Mutfak Dekorasyonu

Ada Mutfak Dekorasyonu
6 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 1.302 kez okundu.

Mutfaklarında değişiklik isteyenler ve yeni bir dekorasyon arayanlar Ada mutfak dekorasyonunu tercih ederek mutfaklarına yepyeni bir şıklık getirebilirler. Mutfağı geniş olanları için ideal olan Ada mutfak dekorasyonları, gösterişli veya sade tercihleriyle ön plana çıkıyorlar. Düz mutfaklara göre malzemeleri saklama alanları oldukça geniş olan Ada mutfaklar, yeni ve modern bir görünümü mutfaklara kazandırıyorlar. Diğer mutfaklara göre maliyet açısından daha yüksek olan Ada mutfakları seçerken uzun süreli kullanımları göz önüne alıp modelleri ona göre belirlemekte fayda var.

Ada Mutfak Dekorasyonu Tavsiyeleri

Mutfaklara hakim olan beyaz ve siyah renk tonlarından başka, Ada mutfak dekorasyon önerileri içerisinde sarı, kahve ve kırmızı gibi renklerde öne çıkıyorlar. Mutfakta harcanacak zaman renk seçiminizde önemli bir yer tutarken, mutfağında yoğun zaman geçirenlerin siyah kahve gibi koyu renkler yerine beyaz, krem, sarı gibi renklere ağırlık vermeleri uzun vadede daha iyi bir tercih olacaktır.

Mutfağınızın boyutuna göre ayarlanacak olan adaların mutfak malzemelerini saklama konusunda nasıl bir dizayna sahip olması gerektiği de malzemelerin çokluğuna ve evde kaç kişinin yaşadığına veya ileride aileye kaç kişinin katılmasının planlandığına dair incelikle düşünülmesi gereken bir konudur. Sadece dekoratif olarak kullanılan adalar ileride tekrar tadilat edilmek zorunda kalınabilir.Konu ile ilgili diğer yazımız olan En Yeni Mutfak Dolapları da size farklı dekorasyon fikirleri sunacaktır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git