Ağaç Dalları Salonunuzu Süslüyor

Ağaç Dalları Salonunuzu Süslüyor
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.647 kez okundu.

Ağaç Dallarından Kendin Yap Fikirleri

ağaç-dalı-kendin-yap

Modern yaşamın hızı ve gösterişi insanları kendisine çekerek doğal yaşamdan uzaklaştırsa da insanlar aslında içlerinde hep bir doğa özlemi çekerler. Bazen içinizin sıkılarak doğaya dönmek isteğinizin ortaya çıkması da tıpkı çok eski atalarımız gibi özünüze dönerek doğal yaşama kavuşma arzusundan kaynaklanıyor. Ancak iş hayatı, evlilik, çocuklar, toplumsal baskı ya da kariyer gibi çok çeşitli sebeplerden dolayı bu isteğimizi gerçekleştiremeyiz. Doğaya tam anlamıyla dönemesek de tıpkı onu içimizde yaşattığımız gibi evlerimizde de yaşatabiliriz. Üstelik doğayı ve özellikle de doğanın en güzel parçalarından biri olan kuru dallar dekorasyon amaçlı olarak salonlara oldukça orijinal bir hava katar.

kendin-yap-diy-örnekleri

Salonlar genellikle misafirlerin ağırlandığı oldukça şık olarak dizayn edilmiş ancak sıradan odalardır. Sıradan salonlar ise size farklılık katmaz. Kendi farkındalığınızı kabullenerek bu farklılığı ve farkındalığınızı orijinal bir şekilde mekânınıza yansıttığınızda ise hem misafirler hem de kendiniz için saf bir huzur ortamı yaratabilmeniz mümkündür. Ağaç dallarından süs yapmak ise oldukça kolaydır. Yapmanız gereken sadece kurumuş birkaç dal bulmak ve resimlerden de görebileceğiniz üzere bu kuru dalları evinizin hangi bölgesinde ve neresinde kullanmak istiyorsanız ona göre bir araya getirerek kullanmak olacaktır. Ağaç dalları evinize doğal bir saflık katarken aslında bir taraftan da elit bir görünüm oluşturacaktır. Üstelik bu hoş görüntü için asla çok yüksek miktarlarda para harcamanıza gerek kalmaz. Bu ince ağaç dallarını kendiniz bir yürüyüş esnasında bulup toplayabileceğiniz gibi bir marangoz aracılığıyla da uygun fiyatlarda istediğiniz objeyi süsleyecek dekor malzemenizi üretebilirsiniz.

kendin-yap-örnekleri

Evinin atmosferini değiştirmek isteyen kişiler için oldukça anlamlı olan ağaç dalları gerektiğinde bir avize ya da bir duvar saatinin etrafını süsleyebilir. Dilerseniz duvarınızın bir bölümünü sadece bu kuru ağaç dalları ile süsleyerek farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Doğal bir görünüm sağlayacak olan ağaç dalları ile kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Özünüze dönerek doğal yaşam arzunuzu en azından birazını karşılayabileceksiniz. Üstelik bunu modernlikten ödün vermeden yapabilirsiniz. Hoş bir dekorasyon sıradan değildir. İyi bir dekorasyona sahip bir ev istiyorsanız mutlaka kendinizden bir şeyler de katmanız gerekir. Kendi hisleriniz doğrultusunda ilerlemek için dekoratif kuru ağaç dalları yardımınıza yetişiyor. İster salonunuzda kullanın isterseniz evinizin herhangi bir bölümünde kullanın her şekilde sizler için arzu ettiğiniz ortamı sağlayabilen ağaç dalları ile eviniz artık eskisinden çok daha şık ve doğal bir elitliğe sahip olacaktır.

kendin-yap-agac-dali-delorasyon

kendin-yap-dekoratif-fikirler

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git