Ahşap Banyo Dolabı Modelleri

Ahşap Banyo Dolabı Modelleri
3 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.877 kez okundu.

Günün yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için oldukça önemli olan banyolar için seçilecek banyo dolapları, ihtiyaca uygun ve doğru renk tercihleri yapıldığında banyonuzda şık bir dekorasyon yakalama imkanına sahip olabilirsiniz. Hiçbir dönem vazgeçilmeyen ahşap ürünler, banyo dolaplarında da tercih edilen klasik veya modern seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır.

Birçok farklı renge sahip olan ahşap banyo dolabı modelleri için tercih edebileceğiniz meşe, kiraz, ceviz, akçaağaç, armut, bambu, kayın gibi renk ve ahşap seçenekleri bulunmaktadır. Yüzlerce renk çeşidine sahip olan ahşaplar arasından banyo dekorasyonunuza en uygun olan ağaç rengini tercih ederek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ahşap banyo dolapları, çekmeceli, açık raflı, kapaklı gibi değişik ürünler olabilirler. Banyonuzun ebatlarına uygun olarak seçeceğiniz ahşap dolaplar, uzun ve kısa seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Lavabonun üzerine yerleştirildiği banyo dolaplarının yanında, modüller banyo dolapları da ihtiyaçları karşılamak için kullanılmaktadır. Banyoda kullanılan aynanın çerçevesinin ahşap dolap renkleriyle uyumlu olması şık bir görüntü ortaya çıkarırken, zemin ve duvar fayanslarıyla uyumlu bir renk seçmeniz banyonuzu şık gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git