Banyo Dekorasyonu ile Daha Geniş Alanlara Sahip Olmak İster Misiniz?

Banyo Dekorasyonu ile Daha Geniş Alanlara Sahip Olmak İster Misiniz?
5 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 767 kez okundu.

Banyo dekorasyonu kapsamında en yeni depolama alanları ve buna istinaden fikir almak isteyen kullanıcılar, yoğun bir şekilde araştırmalarını sürdürüyorlar. Biz de web sitemiz aracılığı ile yerli ve yabancı kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda kullanıcılarımıza depolama fikirleri konusunda ‘bilgi aktarımı’ sağlıyoruz. Buna bağlı olarak banyonuzda yapacağınız yeni düzenlemeler ile çok daha geniş alanlara sahip olabilir, ortalıkta yer alan kalabalığa ‘dur’ deme şansına ulaşabilirsiniz.

2018 Banyo Dekorasyonu Depolama Fikirleri

  1. Banyonuzda askı aparatları kullanın.

Havlu ve diğer bazı küçük eşyalarınızı depolama konusunda bu fikir 1 numaralı tercih olabilir. Banyo depolama denildiği zaman bu tarz cazip fikirlerin kitlelerce önemsendiği bilinmektedir. Aktif olarak doğru bir tercih yapabileceğiniz depolama alanları ile var olan zeminleri daha fazla genişletebilirsiniz.

  1. Banyonuza raf ve sepetler çakın.

Daha geniş alanlara sahip olmak ve burada yer alan eşyalarınızın toparlanmış şekilde durmasını istiyorsanız raf ve sepet kullanımı en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır. Buna bağlı olarak istenen işlemleri tamamlayabilir, daha sonrasında her türlü banyo eşyanızı güvenle depolama imkanlarına erişebilirsiniz.

  1. Banyo dolapları içine ekstra alanlar!

Banyo dolaplarınızın içi tıka basa doluysa, banyo dekorasyonu kapsamında var olan raf veya çekmecelere ilave bölümler yerleştirebilirsiniz. Alt kısımda ki görsellerle beraber siz de bu noktada çok daha fazla fikir edinebileceksiniz. Bu tip alanlar hem yer kaplamaz, hem saklı görünür, hem de şık bir depolama fikridir.

  1. Ayna bölümlerine uzunlamasına raf ve kavanozlar!

Bu fikir hayat kurtarıcı! Gayet basit hazırlanabilen ve düz bir tahta üzerine sabitlenmiş kavanozlar ile yüzlerce farklı makyaj malzemesi, kişisel bakım ürününü depolayabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi bu yöntemle banyosunda daha fazla depolama alanları yaratabilmektedir.

  1. Lavabo altını değerlendirin!

Lavabo altına özel basit demir malzemeleri ile tasarlanmış bir kabin oluşturabilirsiniz. Böylelikle daha fazla alana sahip olacak, daha toparlanmış görünen bir banyoya erişebileceksiniz. Kolay kullanımı ve şık tasarımı ile göz dolduran bu çalışma sayesinde en doğru sonuçları alma fırsatı tarafınıza iletilmektedir. Hemen burada yer alan fikirler ile banyo depolama fikirlerini hayata geçirin.

Etiketler:

Banyo Dekorasyonu ile Daha Geniş Alanlara Sahip Olmak İster Misiniz? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe Demir dedi ki:

    Oturduğum ev kira olduğu için banyo’ya değişiklik yapamıyodum.Kullandığım malzemelerin çeşidi çok olduğu için yerleştirilecek bir alan bulamıyordum bu yazıları okudukdan sonra direk banyo da düzenleme yaptım çoook teşekkürler

    1. İlginize teşekkürler Ayşe hanım.

Sayfa başına git