Banyoda Küvet Tercih Edenler İçin Eşsiz 5 Öneri

Banyoda Küvet Tercih Edenler İçin Eşsiz 5 Öneri
23 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.450 kez okundu.

Eğer küvet keyfini seviyorsanız banyonuzun küçük ya da büyük olması sizin için hiç fark etmiyor değil mi? Hiçbir şey sizi küvet fikrinden vazgeçiremiyor ise gerçek bir tutkunsunuzdur, öyleyse bu yazımızdaki küvet modelleri ve ölçüleri sizi gerçekten heyecanlandıracak.

Cam küvetler son zamanlarda oldukça popüler. Üstelik öyle kocaman alanlara da ihtiyacınız yok. Hatta banyonuz küçükse alanınızı oldukça ferah ta gösterecektir. Cam küvette kendinizi Pamuk Prenses gibi hissedebilirsiniz. Sizi canlandıracak olansa sıcacık suyla birlikte küvetinizin eşsiz tasarımı ve ergonomisi olacaktır.

Bir başka inanılmaz küvet ise sizi vahşi bir ormanda yağmur suyuyla dolmuş bir ağaç kovuğunda hissetmenizi sağlayacak ceviz, meşe ve çam ağacından imal edilen özel tasarımlar olacaktır. Doğadan bu denli koptuğumuz kent yaşamında doğal malzemeleri mümkün olduğunca yaşamımıza sokmalı, doğanın bir parçası olduğumuzu kendimize hatırlatmalıyız. Ağaçtan imal edilen küvet modelleri ve ölçüleri zevkinize göre değişiklik gösterir. Vücut ergonomisine göre uyarlanmış doğal kıvrımları ve dokusuyla banyo keyfinize bambaşka bir boyut katacak kadar özel bir parça.

Bir de modası asla geçmeyen tüm zamanların klasiği olan modernize edilmiş eski tip küvetler var. Armatürler de bu nostaljiye eşlik edecek şekilde yine eski tip tasarımlar. Banyonuzu da uyumlu şekilde dekore ederseniz, banyo yapmak gereklilik değil, nostaljik esintiler getiren keyifli bir özel zaman olacaktır.

Banyo küveti bebek için de düşünülmüş. Bebeğin boyutlarına uygun, kendisini güvende hissedeceği şekilde dizayn edilmiş küvet modelleri ve ölçüleri var. Bebek için ayrı küvet koyacaksanız elbette banyonuzun biraz geniş olması gerekiyor. Yanları cam olarak dizayn edilmiş banyo küveti bebek için emniyetli bir alan sağlıyor. Bebekler üç aylık olana kadar yüzme bilirler. Suyun içinde rahatlıkla hareket edebilirler çünkü yaşamlarına su içinde başladılar ve kendilerini suda huzurlu, rahat ve güvende hissederler. Üç aydan sonra bu yetilerini kaybederler. Bu süre içinde bebeğiniz elbette sizin gözetiminizde küvetin içinde keyifle oynarken küvetin cam yan alanları sayesinde tüm hareketlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Bu banyo küveti bebek için jakuzili küvet olarak tasarlanmış.

Eğer jakuzili küvet düşünüyorsanız standart beyaz dışında farklı renkleri de düşünmelisiniz. Tek kişilik olmakla beraber iki kişilik harika jakuzili küvetler var. Günlük zorunlulukların ve iş yaşamının stresinden sizi uzaklaştıracak, rahatlatıp dinlendirecek, sıcak suyun masajla beraberliğinden gelen şifa ile yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Özellikle camla birlikte kullanılmış mavi renk küvetler, sizi sonsuz, sınırsız bir şeyin içindeymişsiniz gibi hissettirecektir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git