Bebek Odası Dekorasyonu ile Bebek Eşyalarınızı Düzenleme Yolları

Bebek Odası Dekorasyonu ile Bebek Eşyalarınızı Düzenleme Yolları
12 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 447 kez okundu.

Bebek odası dekorasyonu kapsamında yeni doğmuş veya doğum beklediğiniz bebeklerinizin eşyalarını hem sıralı, hem de doğru bir formatta yerleştirmek ister misiniz? Çoğu zaman bu konuda internet teknolojisinden faydalanan ve yoğun araştırma yapan kullanıcılar, daha fazla detaya ulaşabilmek açısından tercihini bizlerden yana kullanmaktadır. Buna bağlı olarak artık bebek odası dekorasyonunuzu daha sağlam bir şekilde gerçekleştirmeniz ve düzenli hareket ederek, zamandan tasarruf edip; daha bakımlı görünen bir odaya sahip olmanıza aracılık ediyoruz.

2018 Bebek Odası Dekorasyonu ve Düzenleme Fikirleri

  1. Çekmece düzenleyiciler hayat kurtarıyor!

Tartışmasız çekmeceler en fazla dağılmaya müsait olan ve bu sebeple kullanıcıların sıkıntı çekmesine neden olan depolama alanlarıdır. Fakat kendiniz de yapabileceğiniz bazı düzenleme gereçleri ile çekmece içlerinde en ideal tasarımların öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Karışıklıklara son vermek ve harika bir tasarımın öne çıkmasını sağlamak adına gayet ideal bir yöntem.

  1. Bolca askı bulundurun.

Bebek odası dekorasyonu yapılırken dolap içlerinde bolca askı barındırmaya özen gösterin. Bebeklerimizin günde 3-4 defa üstünü değiştirdiğimizi düşünürsek, acilen eşya bulmanız gereken durumlarda tek askıya asılmış onlarca kıyafet arasından seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Her eşya için bir askı kullanmak gayet yeterli olacaktır.

  1. Sünger puflar kullanabilirsiniz.

Bebek odası dekorasyonunda şıklığı yakalayabilmenin bir diğer yolu da sünger puflar! İçerisine birçok eşya koyabileceğiniz gibi, sürekli kullandığınız eşyaları burada tutmak beklenmedik karışıklıkların önüne geçmenizi sağlar. Bu yöntemle beraber en ideal sonuçları alabilir ve aynı zamanda şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

  1. Hasır sepetler!

Hasır sepetler ile grup eşyalarını aynı yerde tutabilirsiniz. Örneğin popo silme kağıtları ve bezler, çıt çıtlı badiler ve diğer pek çok eşyanızı konumlandırmak sizlerin rahatlıkla taşımasına ve her eşyayı bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu yöntem kitlelerce sık sık tercih ediliyor.

  1. Bebek odaları için raflı sistemleri tercih edin.

Son bebek odası dekorasyonu önerimiz de raflı sistemler! Bebek odaları için uygun alanlara çakmanız ve kullanmanız durumunda hem eşyalarınızı rahatlıkla konumlandırabilir, hem de ideal sonuçlar alma fırsatlarına erişebilirsiniz. Burada yer alan önerilerle bebek odanızı çok daha zarif bir hale dönüştürün.

Etiketler:

Bebek Odası Dekorasyonu ile Bebek Eşyalarınızı Düzenleme Yolları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sevim Çilek dedi ki:

    şuan 5 aylık hamileyim çocuğum doğduğu zaman sürekli onunla ilgileneceğim için odasın da ki dekorasyona zaman ayıramam ama en azından doğmadan önce odasını sizin yazdıklarınızı uygulayarak çok güzel bir o da hazırladım çocuğuma . vallahi çok güzel bir siteniz var çokşey öğrendim sizin sayenizde

  2. Güzel yorumunuz için teşekkürler Sevim hanım, çocuğunuz ve aileniz ile mutlu günler dileriz.

Sayfa başına git