Boş Kalan Duvarlarınıza Muhteşem Öneriler

Boş Kalan Duvarlarınıza Muhteşem Öneriler
23 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 632 kez okundu.

Bilmeliyiz ki evimiz her şeyden önce 4 duvar bir yapıya sahip mülk. Dekorasyonu yapmak, evinizi daha çekici kılmak ve aynı zamanda gösterişini arttırmak ise bizlerin elinde! Bu sebeple bazen duvarlara veya boş alan alanlara yapılacak uygulamalar ile en ideal tasarımların öne çıkması hedeflenebilir.

duvar dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonu kapsamında sunacağımız örnek ve tavsiyeler ise şöyle;

 

  • Renkli motif ve tasarımlar kapsamında dikkat çeken ürünlere yönelin. Bu daha renklendirilmiş, daha şık görünen bir duvar yaratmanıza olanak tanır.

Duvar Dekorasyonu

  • Geniş ve büyük tuval tablolar da evin muhteşem görünmesine yardımcı olacak bir diğer dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

Duvar Dekorasyonu

  • Ahşap duvar kaplamaları son dönemlerin en büyük modası olarak görülüyor. Farklı tasarım ve renklere ait olan duvar panelleri ile yeni yaşam alanları oluşturun. Hem de çok pratik!

Duvar Dekorasyonu

  • Çok daha minik ve yalın duran bir süsleme ile tüm duvarınızı çekici bir hale dönüştürmek sizlerin elinde.

Duvar Dekorasyonu

  • Kara tahta ile duvarınıza şık ve aynı zamanda muhteşem bir görünüm sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif bir çözüm üretmenize yardımcı oluyor.

Duvar Dekorasyonu

  • Çerçeveli resim veya tabloları modern, minimal yapılarına göre ele alarak, birkaç farklı tabloyu tek bir duvar üzerinde kullanabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonu

  • Büyük duvar saatleri her dönemin modası! Muhteşem dekorasyon fikirleri arasında yer alan büyük saatler, duvarınızın komple kapanmasına olanak tanıyabilir.

duvar dekorasyon fikirleri

  • Kendi kendinize uygulayabileceğiniz çıkartmalar ile çok daha ekonomik fiyatlardan bir duvar dekorasyonu ortaya koymak mümkündür.

duvar dekorasyon fikirleri

  • Duvarlarınızı tamamen değiştirebilme kapsamında en önemli husus özgünlüğünüzü ve hayal dünyanızı öne çıkartmaktır. Bu durumda ise tamamen konumlandırmak sizlerin elinde…

duvar dekorasyon fikirleri

  • Muhteşem raflar ile beraber ev dekorasyonunuzu küçük depolama alanları olarak konumlandırabilirsiniz. Hem de şık bir görünüme fırsat tanıyor.

duvar dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonu kapsamında bu 10 farklı fikirden birisini güvenle uygulayabilir ve en doğru seçimleri elde edebilirsiniz. Günümüzde boş alanları doldurmak ve daha dekoratif çözümler üretmek açısından bu tarz aksesuar seçimlerinin önemi çok büyük değer katıyor. Biz de okuyucularımızın yaşam alanlarında farklı değişimlere ulaşmasını sağlamak adına tavsiyeler sunmaya devam ediyoruz. Duvar dekorasyonu ile ilgili fikirlerimiz umarız hoşunuza gitmiştir. Mutfak Dekorasyonunu Baştan Yaptıracaklara 7 Altın Tavsiye adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git