Çalışma Masası Modelleri

Çalışma Masası Modelleri
27 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.166 kez okundu.

Çalışma Masası Modelleri

Ofislerde sıklıkla kullanılan çalışma masalarının ev kullanıcıları içinde çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Değişik boyutlarda olabilen çalışma masaları, birçok renk alternatifiyle de ofis dekorasyonunu göz alıcı hale getirebilir. Modüler seçeneklerle kullanılabilen çalışması masa ürünleri, dolapların parçası olarak açılır – kapanır olarak tasarlanabilmektedir. Altında kullanılan kesonlar masanın parçası olabileceği gibi ayrı olarak da satın alınabilir.

Çalışma masası modelleri, ahşap ürünler, cam ürünler, metal ürünler gibi değişik malzemelerle üretilebilmektedir. Metal ayaklı ahşap masalar, tamamen ahşaptan üretilmiş çalışma masaları, demirden yapılmış çalışma masaları, metal ayaklı cam çalışma masaları gibi ürünler çalışma masalarında kullanılmaktadır. Dar odalar için duvara monte edilen açılıp kapanabilen çalışma masaları da tercih edilen mobilyalardır.

Çalışma masalarında dikdörtgen, kare, yuvarlak gibi seçeneklerin yanında fasulye tipi çalışma masaları da kullanım açısından işlevsel ürünlerdir. Değişik renk alternatifleriyle sunulan çalışma masaları, ahşap renklerinin yanında kırmızı, mavi, beyaz, sarı, turuncu gibi renklerde de üretilmektedir. Ofis dekorasyonunuza uygun olarak satın alabileceğiniz çalışma masalarında isterseniz özel tasarım ürünleri de tercih edebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için değişik modelleri bulunan çalışma masalarını odanızın boyutuna göre seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git