Daha Kullanışlı Banyolar İçin 6 Özgün Fikir

Daha Kullanışlı Banyolar İçin 6 Özgün Fikir
19 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 735 kez okundu.

Banyonuzu daha kullanışlı bir hale dönüştürmek ve banyo dekorasyonu kapsamında istenen kaliteye ulaşmak ister misiniz? Basit bir duş odasından çok daha fazlasını hayal eden kullanıcılara, banyolarında daha kaliteli vakit geçirme garantisi sunmaktayız. Eğer amacınız banyonun temiz kalması ve aynı zamanda dekore edilerek, her alanlara ulaşmak ise bu kapsamda sunacağımız tavsiyeleri mutlaka gözden geçirmenizi öneriyoruz. Modern bir banyo dekorasyonu oluşturabilmek için sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağız. Burada yer alan tavsiyeler ile istenen sonuçlara ulaşmak söz konusu olacaktır.

vintage-banyo-12

  1. Köşe Duş!

Banyo içerisinde daha fazla alan yaratmak isteyenler köşe duş konseptlerine hızlı bir şekilde geçiş yapıyorlar. Duş kabinini banyo köşesine doğru konumlandırın ve böylelikle geri kalan alanları tekrar düzenleyerek, daha ferah bir banyoya sahip olun.

  1. Ara Bölme

Duş içinde daha fazla bölge kullanabilmek ve daha az yer kaplamasını sağlamak adına bölgeyi ikiye bölebilirsiniz. Ara bölmeler ile bir oda veya banyo alanı oluştururken, kullanılan alandan maksimum verim kazanılır. Ara bölme için malzeme kullanımlarının önemi ve kalitesi çok önemlidir.

  1. Tezgah lavabo!

Banyo dekorasyonu yapılırken tezgah lavabolara geçiş yapmak sizlerin daha fazla alan oluşturmasını sağlar. Bu sayede hem daha fazla alan elde edecek, hem de estetik açıdan şık bir görünüm kazandırabileceksiniz. Tezgahı uzatmak demek banyo içinde bir banyo dolabı kullanmanızı sağlar.

  1. Yerleşik plan düzeni

Dekorasyon fikirleri araştıran bireyler banyo içerisinde yerleşik bir planlama yapmak ve bunu hayata geçirmek durumundadır. Böylelikle banyonuzun daha fazla yaşam alanı olmasına aracılık edebilirsiniz. Pratik ve kolay bir banyo ortamı yaratmak için maliyetinizi de düşüren bu planlamalara göz atın.

  1. Raf kullanımı

Banyo içerisinde büyük banyo dolapları kullanmak yerine estetik açıdan göz dolduran ve modern tasarım barındıran raflara yönelebilirsiniz. Bu hem daha az yer kaplar, hem de daha fazla eşyanızı saklamaya yardımcı olan bir durum niteliğidir.

  1. Çamaşır alanı!

Banyo içerisine çamaşır veya kurutma makinesi gibi elektrikli cihazlarınızı yerleştirmeye yer bulamıyorsanız, üst üste konarak kullanmanızı öneririz. Günümüzde pek çok evde bu durumun sağlanması ile daha çok alan yaratılmaktadır. Trend ve Sıra Dışı Duş Kabinlerine de göz atabilirsiniz.

çift-kat-çamaşır-makine-dolabı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git