Dar Alanlar İçin Hayat Kurtarıcı Yemek Masası Fikirleri

Dar Alanlar İçin Hayat Kurtarıcı Yemek Masası Fikirleri
24 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 1.063 kez okundu.

Yemek masası fikirleri kapsamında kullanıcılara ilham kaynağı olmak ve dar alanlarına en uygun ürünleri seçebilmeleri konusunda imkan yaratıyoruz. Uzun yıllardan bu yana yaşam alanlarının en temel problemlerinden birisi dar alanlardır. Bu sebeple ihtiyaç kapsamında yer alan eşyaların konumlandırılması çok daha güç olacağından dolayı, kitleler ise daha büyük evlere geçmek gibi durumları göz önünde bulundurmaktadır. Buna gerek kalmadan, dar alanlarınızı avantaja döndürebileceğiniz harika dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız.

Küçük Mutfaklara Öneri Kapsamında 5 Yemek Masası Fikirleri

  1. Bar masa konseptini deneyin.

Yemek masası fikirleri arayanlar için bar masa konsepti gayet uygun. Hem az yer kaplayan, hem de yaşam alanlarına şıklık katan bu ürünler ile istediğiniz kreatif çözümleri yaratabileceksiniz. Dekorasyon anlamında ideal dokunuşlar yapmak isteyen bireyler, bu ürünlerle en iyi sonuçları elde edebiliyorlar.

  1. Tezgahla birleşik masa konseptlerine göz attınız mı?

Dekorasyon fikirleri alanında artık Amerikan mutfak konseptinde yer alan alanlarınıza şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Tezgahla birleştirilmiş veya kullanılmayan bir alan için satın alacağınız sandalyeler ile bir yemek alanı oluşturmak mümkün. Bu kapsamda ise en iyi sonuçları alabileceğiniz tezgahları mutlaka denemenizi öneriyoruz.

  1. Mutfağınızda duvarınıza sabitleyebileceğiniz masalar şıklık ve alan kazandırıyor!

Yemek masası fikirlerinde bir diğer önerimiz mutfak duvarları ile sabitlenebilen masalar! Tamamen sizlere bırakılmış olan bu konsept için seçtiğiniz masayı duvara sabitleyebilirsiniz. Daha sonrasında satın alacağınız sandalyeler ile mutfağınızda bir yemek alanı yaratmak söz konusu olacaktır.

  1. Cam önüne açılan / kapanan masalar!

Cam önlerinde kullanabileceğiniz ve açılan / kapanan konsepti ile neredeyse hiç yer kaplamayan masalar ile harika bir ortam zemini oluşturabilirsiniz. Vintage tarzı olan açılır kapanır masalar son dönemlerde yaşam alanlarına dekorasyon fikirleri kapsamında harika bir görsel tat veriyor.

  1. Mutfağınızda köşe grubu oluşturabilirsiniz.

Eğer mutfağınızda bir köşe boş yer bulunuyorsa yemek masası fikirleri için L puflar ve bir küçük masa satın alabilirsiniz. Alt kısımda ki görselden de bu ürünlere ilişkin çok daha kapsamlı bilgiler alma şanslarına sahipsiniz. Bu harika konsept ile hem az yer kaplanacak, hem de mutfağınızda hoşça vakit geçirme imkanlarına erişebileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git