Dekorasyon Fikirleri İçin Mavi ile En Uyumlu Renkler

Dekorasyon Fikirleri İçin Mavi ile En Uyumlu Renkler
9 Mart 2018 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Dekorasyon fikirleri bir evin vazgeçilmezidir. Bu sebeple sizlere mavi ile en uyumlu renk kombinasyonları yaratmanız ve yaşam alanlarınızda fark yaratan bir tasarımın öne çıkması hususunda tavsiyeler vermekten geri kalmıyoruz. Göz kamaştıran bir tasarımın yaşam alanlarınızda kullanılmasını istiyorsanız, alt kısımda sıralayacağımız renk grupları ile maviyi eşleştirebilirsiniz. Evinizin her alanı için ideal olacak bu çalışma, söz konusu çalışmalardan bütünü ile faydalanabilmeniz konusunda önemli bir nokta olarak görülmektedir.

Dekorasyon Fikirleri ve Mavi Kombinasyonu

  1. Mavi ve gümüşün harika uyumu!

Dekorasyon fikirleri için hem mavi, hem de gümüş renklerinin iç içe kullanılması sizlere cezbedici sonuçlar alma konusunda yardımcı oluyor. Bu sayede çok daha mütevazi bir ev tasarımını öne çıkartmak ve sizlerin yaşam alanlarından keyif alacak tonlara sahip olabilmeleri için mutlaka bu iki renk grubunu birleştirmenizi önermekteyiz.

  1. Mavi ve beyaz birbirine en uyumlu renkler arasında yer alıyor.

Mavi ve beyaz tonları saflığı simgelemektedir. Bu sebeple dekorasyon fikirleri için yaşam alanlarınıza bu iki renk grubunu uyarlamak istiyorsanız doğru bir tercih olacaktır. Birbirinden şık oda tasarımlarını öne çıkartabilmek için mutlaka bu iki renk grubunu birleştirmekten geri kalmayın.

  1. Mavinin yanına kanarya sarısı!

Mavinin yanına kullanacağınız kanarya sarısı sizlerin yaşam alanlarını başka bir hale dönüştürecek! Sade ve gösterişli bu iki ton ile en verimli sonuçları almak sizlerin elinde. Dekorasyon fikirleri kapsamında en cezbedici sonuçlara ulaşabilmeniz ve bu noktada konforu elde etmeniz hususunda yardımcı olmaktan geri kalmıyoruz.

  1. Pembe ve mavi değerlendirmesi.

Çok abartılmadığı müddetçe mavi ve pembe arasında bir uyum yaratılabilir. Bu da kullanıcılara göz kamaştıran bir renk formatı oluşturmayı sağlar. Dekorasyon fikirleri kategorisinde yer alan bu iki renk grubunu dilediğiniz gibi evinizin çeşitli alanlarında deneme şanslarına sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda eviniz için bir şeyler yapmayı seviyorsanız, Kendin Yap Projeleri İçin Mandal İle Çalışmalar Yapabilirsiniz yazısına göz atarak, mandallar ile bir ev eşyası tasarlayabilirsiniz. Şıklığı ve zarifliği bütünü ile ele almak ve en eşsiz çalışmalardan faydalanmak adına hemen sitemize göz atın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git