Dekorasyonda Objelerin Uyumu

Dekorasyonda Objelerin Uyumu
4 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 5.846 kez okundu.

Ev veya ofis dekorasyonlarında herkes öncelikli olarak mobilyalara veya perde modelleri üzerine yoğunluk vermektedir. Bu durum birçok tasarımcı için doğru olsa da, bir takım uzman ev tasarımcılarına göre de yanlış bir harekettir. Zira anlatılmak istenilenin açıkçası sadece mobilya ve tekstil ürünleri değil aynı zamanda dekorasyonda kullanılacak olan objeler üzerine de doğru ve uyumlu seçimler yapılmasıdır. Bu konuda bayanlar daha da hassas olup özellikle de ev dekorasyon alanlarında kullanılacak olan kısmın temel renk uyumu ve desenlere göre hareket ederek seçeceği vazo, dekoratif aynalar, biblo ve benzeri aksesuar objelerini daha özenle seçmektedirler.

Ev Dekorasyonunda Dekoratif Objeler Nasıl Konumlanmalı ?

Dekorasyon işlemlerinde tamamlayıcı unsurlar olarak ta bilinen ev dekorasyonu obje modelleri sayesinde sizlerde misafirlerinizi ağırlarken kendi zevkleriniz doğrultusunda tarzınızı en iyi şekilde sergileyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece mobilya, duvar ve diğer ev tekstil ürünlerine hitaben seçeceğiniz objelerin renk ve desenlerinin tamamen bunlara uyumlu olmasını sağlamak. Özellikle de salon, yatak ve banyo dekorasyon alanlarında oldukça şık bir görünüm sunan objeleri her sezon farklı ev dekorasyon mağazaları veya benzeri mağazalarda bulabilirsiniz.

Etiketler:

Dekorasyonda Objelerin Uyumu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Melisa Özdemir dedi ki:

    Gördüğüm kadarıyla ben çoğu dekorasyonumu yanlış yerlere konumlandırmışım bunu yeni evlendiğim içi cahilliğime veriyorum 🙂 Teşekkürler dekorasyon konumlandırma hakkında bilgi sahibi oldum.

    1. İlginize Teşekkürler…

Sayfa başına git