Dekoratif Depolama Tavsiyeleri ve Çözümleri

Dekoratif Depolama Tavsiyeleri ve Çözümleri
15 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.617 kez okundu.

Tüketim alışkanlıklarının değişmesi, kişisel meraklar, ailelerin çoğalması gibi çeşitli nedenlerle yaşam alanlarında  eşya miktarı artmaktadır. Kimi zaman yaşadığınız alanlar   sahip olduğunuz eşyalara göre daha küçük olmaktadır. Ya da biriktirmek gibi bir alışkanlığınız vardır. Tüm bu ve benzeri nedenlerden dolayı evlerinizde eşyalarınızı korumak ve bir düzende tutmak için  dekoratif depolama çözümleri  toplama ve yerleştirme işlerini daha zevkli ve şık hale getirecektir.

Dekoratif Depolama Tavsiyeleri ile Evinizin Havasına Değişim Sağlayın

dvd-depolama-kumas-kutu

Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz salonlarınızda, oturma odalarınızda dağınıklığa neden olan kitaplarınızı, dergilerinizi, hatta farklı objelerinizi, duvarınıza monte edeceğiniz şık ahşap veya cam raflarda düzenleyebilirsiniz. Eski ve kullanılabilir durumdaki  bir sandık dekoratif  depolama çözümleri için iyi bir çözüm olacaktır. Sandığı hem bir orta sehpası olarak kullanabilir hem de yastık, şal gibi eşyalarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. DVD lerinizi düzenlemek için şık kumaş kutular  veya çekmeceli sehpalar tercih edebilirsiniz.

tv-unite-modelleri

TV, DVD player ve müzik seti gibi ekipmanınızı modüler ünitelere koyabilirsiniz. Gerektiğinde bu ünitelere ekleme yapabilirsiniz. Açılır kapanır bir sehpa çay, kahve zevkiniz için yer tutmayan ve şık bir dekoratif depolama çözümü olacaktır. Yatak odanızda günlük giysilerin dağınıklığını önlemek için oda kapısının arkasına monte edeceğiniz şık bir askı, veya üst üste kullanabileceğiniz kapaklı kutular kurtarıcı olacaktır. Veya odanızın renkleriyle uyumlu bir paravan hem bir giyinme alanı oluşturacak,  hem de askı görevi görecektir.

Kumaş kaplı kutular ve sepetler giysi dolabınızın organize edilmesinde de size yardımcı olacaktır. Çocuk odaları için en kullanışlı dekoratif depolama çözümleri şeffaf kutulardır.  Özellikle oyuncakların toplanmasını sağlayacaklardır. Mutfak dağınıklığı çok gösteren yaşam alanlarından biridir. İyi bir planlamayla düzenlemek mümkündür. Duvarlarda kullanacağınız şık askılar, raflara yerleştireceğiniz aynı formda ve ebattaki sepetler çok sayıda detayın mutfağınızda düzen içinde ve kolay ulaşılır olmasını sağlayacaktır. Mutfak dolaplarınızda çekmecelerinizin içine yerleştireceğiniz bölmeler küçük mutfak gereçlerinin depolanmasını kolaylaştıracaktır. Banyonuza da uygun  seçeneklerle  düzenli ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Boş duvarınıza  monte edeceğiniz   raflar iyi bir depolama seçeneğidir. Lavabonuzun alt kısmını dolap şeklinde düzenleyip temizlik malzemeleriniz için bir alan yaratmış olursunuz.

Yaşam alanlarınızı nasıl döşeyeceğiniz kişiliğinizi ve alışkanlıklarınızı yansıtır. Yaşarken eşyalarınızı kendinizce kullanırsınız. Rahatlık ne kadar önemliyse,  temizlik  ve düzen de o kadar önemlidir. Günlük eşyalarınızın düzenlenmesinde ve dağınıklığın önlenmesinde kişiliğinize ve yaşam şeklinize göre seçeceğiniz dekoratif depolama çözümleri hayatınızı kolaylaştıracak ve size zevkli kullanımlar sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git