Depolama Fikirleri ile Fazla Ayakkabılarınıza Yeni Yer Açın

Depolama Fikirleri ile Fazla Ayakkabılarınıza Yeni Yer Açın
8 Mart 2018 tarihinde eklendi, 152 kez okundu.

Depolama fikirleri özellikle alan olarak küçük, eşya bakımından fazla olan kişilerin ortak kaygısı olarak görülmektedir. Fazla ayakkabılarınızı evinizin çeşitli alanlarına konumlandırmak ve buna istinaden kaliteli bir sonuç elde etmek ister misiniz? Artık üst üste konularak kirlenmiş veya ezilmiş ayakkabıları kullanmak zorunda kalmayacak, aklınıza dahi gelmeyecek depolama yöntemleri ile dilediğiniz gibi konumlandırabileceksiniz. Hemen siz de burada yer alan görsellere göz atarak en yeni depolama alanları oluşturabilirsiniz.

Depolama Fikirleri ve Görselli Çalışmalar

  1. Tek bir geniş dolabı ayakkabılarınıza ayırabilirsiniz.

Eğer ayakkabı koleksiyonunuz varsa ve eskiyen ayakkabılarınızı dahi gözden çıkartamıyorsanız, depolama fikirleri için en iyi yöntem bir dolabı tamamen ayakkabılara teslim etmek! Bu sayede depolama konusunda en ufak bir sorun yaşamaz ve aynı zamanda ihtişamlı görünen dolaba sahip olabilirsiniz.

  1. Kutu ile depolamak daha düzenli görünümü sağlar.

Depolama fikirleri kategorisinde bir diğer önerimiz kutu yardımı ile eşyalarınızı konumlandırmak. Nitekim böylesi bir çalışma ile ideal sonuçlar almak ve aynı zamanda yaşam alanlarınızın daha düzenli görünmesini sağlamak söz konusudur. Burada yer alan örneklere göz atarak siz de istenilen yaşam alanlarını oluşturabilirsiniz.

  1. Merdiven boşluklarının depolama alanı olabileceğini düşünmüş müydünüz?

Merdiven boşlukları depolama fikirleri konusunda yaşam alanı sahiplerinin dikkatini çekiyor. Bu alanda şık bir ortam zemini oluşturmak ve aynı zamanda hizmetlerden kalite odaklı sonuçlar almak adına bu yöntemi deneyebilirsiniz. Birbirinden değerli ayakkabılarınızı hem görüntü kirliliği olmadan konumlandırabilir, hem de üstün sonuçlar alabilirsiniz.

  1. Kiler gibi alanları depolama bölgesi olarak kullanın.

Kiler gibi alanlarınızı depolama fikirleri altında tutmak ve aynı zamanda avantajlı fiyatlardan hizmet süreçlerini öne çıkartmak söz konusudur. Buna istinaden eğer evinizde ölü bölgeler varsa, eşyalarınızı konumlandırmak için mutlaka bu alanları baştan restore etmenizi öneriyoruz.

Aynı zamanda bugün itibariyle binlerce kişi tarafından okunan Kendin Yap Fikirleri ile Mantar Pano Tasarımları yazımıza göz atabilirsiniz. Evinize hem şık, hem de gösterişli bir alan yaratabilme konusunda bu çalışmalar gayet uygun olarak görülüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git