Duvarınızı Ahşap Portre Tablolarla Süsleyin

Duvarınızı Ahşap Portre Tablolarla Süsleyin
18 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.924 kez okundu.

Ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan tablolar, yaşam alanlarınıza çok daha farklı bir boyut kazandırmaya yardımcı oluyor. Duvarları boş bir görünümden uzaklaştıran ve evinizi modern bir hava veren tablolar, onlarca modelden ve binlerce desenden oluşuyor. Kullanacağınız alana uygun renklerde seçeceğiniz tablo ile o alanın çok daha farklı bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için çok fazla zaman harcamanıza da gerek kalmaz. Bu aşamada tek yapmanız gereken şey duvar renginize, mobilyalarınızın tarzına ve de rengine uygun yapıdaki tabloları seçmek. Duvarlarınızı süslemenizde size yardımcı olacak en güzel tablolardan biri ahşap portre tablolar.

Duvar Dekorasyonu

Bu tablolar ile oturma odanıza ya da salonunuza daha önce olmadığı kadar güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. İnsan suretlerinin resmedildiği portre tablolarda diğer tablolara oranla çok daha farklı bir hava bulunur ve bu farklılığı evinizde kullanmanız dekorasyonunuz için oldukça güzel sonuçlar doğurur.

Özellikle ahşap portre tablolar, mobilyalarla büyük bir uyum sağlar. Hem klasik tarzda hem de spor mobilyalarınızla bir arada kullanabileceğiniz ahşap portre tablolar, evinizde modern bir rüzgâr estirmenize yardımcı olacaktır. Koltuk, mobilyalar ya da halı rengi ile örtüştüreceğiniz ahşap portre tablolar, ev dekorasyonunuza çok farklı bir boyut kazandıracaktır. Daha önce boş olan duvarlarınız bu tablolar ile süslendiğinde aradaki farkı siz de çok net bir şekilde görebileceksiniz. Son yıllarda sıklıkla kullanılan manzara ya da çiçek tablolarının aksine portre tablolar, çok daha canlı bir dekorasyona sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Portre tablolar arasından ailenizden kişilerin olduğu gibi çok sevdiğiniz ünlülerin ahşap portrelerini de duvarınızda kullanmanız mümkün.

Duvarlar için oldukça mantıklı dekorasyon fikirlerinden biri olan ahşap tablolar, evinizin duvarlarını süslemenizin en güzel yollarından biri aynı zamanda. Sıkıldığınız zaman bu tabloları yenileri ile değiştirmeniz de mümkün. Bunun yanı sıra tekli portre tablolar yerine birbirini tamamlayıcı ikili ya da üçlü portre tabloları da duvarlarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Bu sayede sıkıcı bir görünümün aksine çok daha yenilikçi ve modern bir dokunuşa da imza atmış olursunuz. Portre tablolar kullanılırken mekân bütünlüğünü bozmamak da dekorasyonun dikkat edilmesi gereken yönleri arasında yer alıyor. Gelişigüzel asılan tabloların yerine, salonla ya da oturma odası ile uyumlu şekilde asılan portre tablolar çok daha güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca küçük bir salonda oldukça büyük tablolar kullanmanın da bir gereği olmadığını belirtelim. Mekânda boğucu bir hava yaratmak yerine, uyumlu ve görseli yüksek bir hava yakalamak oldukça önemli.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git