Eski Dergilerinizi Ev Dekorasyonunda Kullanmak İster Misiniz?

Eski Dergilerinizi Ev Dekorasyonunda Kullanmak İster Misiniz?
30 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 517 kez okundu.

2018 ev dekorasyonu kapsamında ‘Kendin Yap’ projeleri ile evinizde yer alan eşyalarınızı yeniden hayata döndürmenizi sağlıyoruz. Eski dergilerinizi keserek ve diğer objeler ile birleştirerek muhteşem tasarımlar ortaya koymaya ne dersiniz? Üstelik yüklü paralar harcamaya gerek kalmadan! Unutmamalıyız ki evlerin en çok dikkat çeken alanları her zaman kendin yap projeleridir. Bu sebeple hem ülkemizde, hem de yurtdışında birçok kişi bu projelerden faydalanmaktadır.

Ev Dekorasyonu İçin Yapabileceğiniz Öneriler

  1. Dergi Taburesi yapın. Evet, yanlış duymadınız! Birkaç dergiyi üst üste koyup, kurdele ile bağlayarak muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz. Altına sadece dergi boyutlarında olan bir tahta koymanız sehpa oluşumunu tamamlamanıza yardımcı olacaktır. 2018 ev dekorasyonu için harika bir seçim olabilir.

  1. Dergilerden kalemlik yapın. Dergilerin bazı sayfalarını kesip, yuvarlayarak dildiğiniz şekli verebilir ve çeşitli yapıştırıcılar ile sabitleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha şık ve ihtişamlı bir ortam zemini oluşturmak tamamen sizlerin elinde oluyor.

  1. Dergilerden duvar süsü yapabilirsiniz. Bunun için biraz el işi becerisi gerekmektedir. Çeşitli renk gruplarında ki sayfaları kesip, harf veya benzeri şekillere bürüyebilirsiniz. Böylelikle 2018 ev dekorasyonu alanında kendi projelerinizi hayata geçirip, eviniz için 1 TL dahi harcamadan muhteşem dekoratif çözümler yaratmak tamamen sizlerin elinde.

  1. Kolaj çalışması ile boş duvarlarınızı neşelendirin. Beğendiğiniz font veya renk tiplerinde atılan manşet veya yazıları kesin, bir tabla üzerinde toplayın. Yapıştırma işlemleri ile sık bir görünüm elde edin ve aşağıda ki resimde yer alan muhteşem örnek gibi bir ev eşyanız olsun!

  1. Dergilerden bardak altlığı yapın. Gayet basit bir yöntemle bardak altlıkları hazırlayıp, bu alanda şıklığı yakalayabilirsiniz. Kendin yap projeleri dahilinde oluşturabileceğiniz bu muhteşem çalışmalar, sizlere evinizde çok farklı bir algı yaratmanızı sağlayacak. Gelen misafirler el emeği ile hazırlanan bu muhteşem süslemelere hayranlık duyacak.

Eğer el becerilerinize güveniyorsanız ve 2018 ev dekorasyonu alanında bu muhteşem çalışmaları hayata geçirebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırmak ve harika tasarımların öne çıkmasını sağlamak tamamen sizlerin elinde. Hemen örneklere göz atın, denemeyi ihmal etmeyin.

Etiketler:

Eski Dergilerinizi Ev Dekorasyonunda Kullanmak İster Misiniz? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Damla Akın dedi ki:

    Tasarımları çok beğendim. Evimde zaten oldukça fazla dergi var dı gençliğimden kalma, bende nasıl değerlendiririm diye düşünürken bunu buldum çok teşekkürler.

    1. İlginize Teşekkürler Damla Hanım

Sayfa başına git