Ev Dekorasyonunda Ahşap Modasına Uygun 5 Örnek!

Ev Dekorasyonunda Ahşap Modasına Uygun 5 Örnek!
9 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 442 kez okundu.

Ev dekorasyonu kapsamında artık ahşap / vintage tarzı ürünlere yoğun bir şekilde ilgi gösterilmektedir. Bu sebeple yaşam alanı ve işletmelerde yoğun olarak gördüğümüz bu ürünler, çok daha şık ve ihtişamlı bir zemin hazırlanmasına aracılık etmektedir. Buna bağlı olarak sizlere üst düzey bir hizmetleri sunan ekibimiz, buradan edineceğiniz tavsiyeler ile evinize harika dokunuşlar yapmanıza olanak yaratıyor. Ev dekorasyonu kapsamında çok masraf etmeden, harika objeleri kullanarak en yeni tasarımları öne çıkartma şanslarına ulaşın.

Ev Dekorasyonuna Değer Kazandıran Ahşap Önerileri

  1. Odun parçasından sallantı avize yapabilirsiniz!

Birçok dizi ve filme gördüğümüz, moda olan bu ev dekorasyonu sistemi ile beraber yaşam alanlarınıza yeni bir şıklık kazandırabilirsiniz. Oldukça basit bir tasarım sayesinde halat yardımı ile duvardan destek alın ve daha sonrasında odunu yerleştirin. Sallantı avize duyları ile beraber bu alanda kullanım yaratabilirsiniz.

  1. Dublex evler için destekleyici alanlar yaratabilirsiniz.

Eğer iki veya daha fazla kat barındıran bir eve sahipseniz, merdiven bölgelerinin dış kısımlarına doğru destek alabileceğiniz tutaçlar kullanabilirsiniz. Bu sayede hem evinize şık bir dokunuş yapmış olacak, hem de daha kaliteli görünen bir yaşam alanına anında erişebileceksiniz.

  1. Tablo veya duvar kağıtları yerine bu ürünlerle süslemeler yapabilirsiniz.

Yaşam alanlarında şıklık kazandıran ahşaplar ile dilediğiniz gibi duvar süslemeleri yapmak mümkün. Alt kısımda ki resimde de buna uygun denk bir örnek yer alıyor. Yaşam kalitesini arttırmak ve çok daha şık alanlar yaratabilmek adına hem masrafsız, hem de doğru tercih olarak görülmektedir.

  1. Mumluk yapabilirsiniz.

Kullanmadığınız veya bahçenizde duran bir odun parçasına sabit olarak açılacak delikler genişletilir ve daha sonrasında marketlerden alacağınız mumlar yerleştirilir. Ev dekorasyonu kapsamında harika bir eşya olarak kullanabileceğiniz bu tasarım, şıklığı ile daima sizlerin öne çıkmasını sağlıyor.

  1. Sehpa ve koltuk altlığı yapabilirsiniz.

Ahşap ve vintage tasarımlarda tartışmasız yaşam alanı sahiplerinin ilk tercihi sehpa ve koltuk altlığıdır. Üzerine yerleştireceğiniz minder, cam veya diğer ürünlerle beraber kısa sürede, kullanışlı bir ev eşyası yaratmak mümkün. Ev dekorasyonu kapsamında fazlası ile ilgi çeken bir tasarım örneği.

Etiketler:

Ev Dekorasyonunda Ahşap Modasına Uygun 5 Örnek! Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sude İlhan dedi ki:

    ayy 1. resim de ne güzel bir örnek çok hoşuma gitti öyle birşey yapmak için en kısa sürede eşim ile deniyecem bu site de böyle şeyler paylaştığınız için size çok teşekkür ederim

  2. İlginize biz teşekkür ederiz Sude Hanım

Sayfa başına git