Evinize Aklınıza Gelmeyecek Hayat Kurtarıcı Dokunuşlar  

Evinize Aklınıza Gelmeyecek Hayat Kurtarıcı Dokunuşlar  
7 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 854 kez okundu.

Ev dekorasyonu uygulayan birçok kişi, evinde istenen düzeni yakalayabilmek ve aynı zamanda hayat kurtarıcı bazı ayrıntılar ile çok daha kullanışlı bir yaşam alanına sahip olabilmek adına bizleri takip etmektedir. Bu noktada ise okuyucularımıza daha önce hiç aklına gelmediği, kullandıkları zaman harika sonuçlar edinebileceği bazı önemli teknik detaylardan bahsedeceğiz. Ev dekorasyonunda şıklığı yakalamak ve göz dolduran bir yaşam alanına sahip olabilmek açısından mutlaka tavsiyelerimizi takip edin.

Ev Dekorasyonunda İşinizi Hızlandıracak Öneriler

  1. Çocuk Legolarını ev eşyası olarak değerlendirebilirsiniz.

Fotoğrafta görüldüğü gibi ev dekorasyonu kapsamında Legoların ‘anahtarlık’ olarak kullanılması sağlanmış. Bu durumda hem şık görünen, hem mütevazi, hem de gelen misafirlerinizi çocukluk yıllarına döndürecek olan bu harika obje ile evinizi daha kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz.

  1. Hasar gören mobilyalarınızı cevizle temizleyin.

Ceviz, vücudumuz için önemli bir omega-3 kaynağı olduğu gibi, mobilya eşyalarında da ‘hayat kurtarıcı’ fonksiyonlara sahip. buna bağlı olarak hasar gören mobilyalarınızın beyaz alanlarını ceviz yardımı ile temizleyin. Tekrardan aynı renk tonuna döndüğünü görecek ve artık mobilyalarınızın darbe kısımlarını ceviz yardımı ile yeniden hayata döndürebileceksiniz.

  1. Cif sadece ev temizleyicisi değildir!

Birçok kadın ve erkek cif gibi ürünleri ev temizlik malzemeleri olarak görse de, bir cif ile muhteşem sonuçlar edinebilirsiniz. Daha önce cif ile ayakkabı temizlemeyi denediniz mi? İlk satın aldığınız gün kadar parlak bir görünüm elde etmek adına mutlaka bu tavsiyemizi denemenizi öneriyoruz. Fotoğrafta da bir örneğine göz atabilirsiniz.

  1. İpi iğneden geçirmek artık çocuk oyuncağı!

Ne yaparsanız yapın ipinizi hem dik, hem de istenen formda kullanabilmek için çoğu zaman deliklere sokma işi büyük ıstırap olarak görülür. Bir saç düzleştirici malzemesini azıcık sürerek çivi kadar sert bir hale getirebilir, en dar deliğe bile saniyeler içerisinde sokabilirsiniz. Ev dekorasyonu alanında bu öneri sizlere hız kazandıracak.

  1. Kullanılmayan merdiveninizi evde kitaplık yapabilirsiniz.

Kiler veya depoda bekleyen, kullanılmayalı uzun zaman olmuş olan ürünlerinizi hayata döndürmek ister misiniz? Burada en muhteşem öneriler kapsamında sizlere bir merdivenlikle, birkaç farklı raf tahtası kullanarak kitaplık yapmanızı öneriyoruz.

Etiketler:

Evinize Aklınıza Gelmeyecek Hayat Kurtarıcı Dokunuşlar   Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sibel Altın dedi ki:

    Bu sene nişanım olacak ve çeyizim için annemle kendime başörtü dikiyoruz.Ve iğneye ipliği geçirmek için çok zorlanıyoduk.Bunun çözümünü makaleyi okuduk dan sonra nasıl yapılacağını öğrendim. teşekkürler admincim

    1. İlginize teşekkürler Sibel Hanım.

Sayfa başına git