Hakkımızda

 

 

Dekorfikir.com ekibi olarak trend olan ev dekorasyon fikirlerini siz değerli okuyucularımızla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Elimizden geldiğince takip etmeye çalıştığımız güncel dekorasyon akımlarını kendi görüşlerimiz ile harmanlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kısa bir süre önce başladığımız serüvenimizin sizler sayesinde gün geçtikçe güçlendiğini ve daha geniş kitlelere ulaştığını görmek ise bizim için ekstra bir motivasyon kaynağı oluşturmaktadır.

Web sitemizi olabildiğince sade tutarak sizlere daha kolay bir sayfa deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Dekorasyon uygulanabilecek yaşam alanlarını katagorize ederek aradığınız içeriğe daha hızlı ulaşmanızı ve içeriklerimizden fayda sağlamanızı hedefleyerek çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz.

Sizlerden gelen mail ve yorumlar ile tavsiyelerinizi dikkate alarak daha iyisini yapabilmek adına sürekli güncel kalmaya kalmaya çalışıyoruz. Sayfamıza gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkürlerimizi sunar renkli bir gelecek ve başarılı bir hayat temenni ederiz.

Dekorfikir.com Ailesi

Sayfa başına git