İç Oda Kapısında Dev Marka

1993 Yılından bu yana Orman Ürünleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren TKS A.Ş çok sayıda ürün çeşitliliğine sahip. Firmanın ürün gamında önemli bir paya sahip olan iç oda kapıları ise birbirinden güzel model ve renk seçenekleri ile birçok alternatif sunmakta.

kapı-nasıl-yapılır

 

TKS İç Oda Kapı Çeşitleri

TKS A.Ş firması Melamin Kapı, Pvc Kapı, Kaplamalı Kapı, Lake Kapı, Laminat Kapı ve Amerikan Kapı üretimleri ile geniş bir yelpazede üretimlerinde devam etmekte. Aylık 12.000 Adet iç oda kapısı üretim kapasitesi ve 275 personeli ile sektöründeki öncü firmalardan bir tanesi.

Tks-melamin-kapı-modelleri Pvc-kapı-modelleri amerikan-panel-kapı

 

Yurt içindeki ve Yurt dışındaki birçok sektörel fuarda boy gösteren firma geniş bir ürün satış ağına sahip durumdadır. İhracat faaliyetleri ile ekonomimize katkı noktasında çok olumlu işler yapan firma günden güne Yurt dışı satış ağını da kuvvetlendirmektedir.


Tks-fuar

 

İstanbul Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Kastamonu Üniversitesi Orman Fakülteleri bölümleri ile işbirliği içerisinde olan firma ilgili bölümlerde eğitim gören öğrencilere staj, mezun öğrencilere ise istihdam imkanı sağlama noktasında destek olmaktadır.

Ahşabın Yansıması sloganı ile yoluna devam eden TKS A.Ş firmasınız zengin ürün çeşitlerinin yer aldığı web sitesine http://www.tkstosya.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca firma ile iletişime geçmek ve ürünler ile ilgili bilgi almak için http://www.tkstosya.com.tr/iletisim adresini kullanabilirsiniz.

 

 

 

17 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 445 kez görüntülendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git