İkiz Bebek Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

İkiz Bebek Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri
10 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.381 kez okundu.

Anne ve baba adaylarının en heyecan duydukları konuların başında bebeklerinin doğumu gelmektedir. Hele ikiz bebeklere sahip olacak anne ve baba adayları için bu heyecan ikiye katlanmaktadır. İkiz bebeklerin odaları tasarlanırken her üründen iki tane kullanılacağı zor bir dekorasyonla karşı karşıya kalırsınız. Özellikle bebek odanız küçükse bu durumda oldukça kalabalık ve boğucu bir görüntü ortaya çıkabilir. Ayrıca bebeklerinizin biri kız diğeri erkekse uygulayacağınız dekorasyon daha da zor bir hale bürünmektedir.

İkiz bebek odaları için dekorasyon fikirleri incelendiğinde her şeyden iki adet alınmış ve kombinlenmiş şık bebek odalarının ortaya çıktığı görülmektedir. Bebek odalarınız için seçeceğiniz tüm mobilyalar, bebeklerinizin kişiliğini etkileyeceğinden oldukça önemlidir.

Bebeklerinizin birisi kız, diğeri erkekse ayrı ayrı renk kullanmak yerine hem kız hem erkek bebekler için kullanılabilen renkleri seçebilirsiniz. Bunun haricinde seçeceğiniz halı, aydınlatma, dolap gibi ürünleri birbirinin değişik tonlarında seçerek hoş dekorasyonlar yaratabilirsiniz. İkiz bebek odaları için seçeceğiniz tekstil ürünleri de en az dekorasyon kadar önemlidir ve dekorasyonunuzun tamamlayıcısıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git