Kadife Şıklığı ve Zerafeti

Kadife Şıklığı ve Zerafeti
4 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 929 kez okundu.

kadife-koltuk-takımı

İç mekân tasarımları için yeni moda olmasının yanında oldukça şık bir seçeneği sunabiliriz. İçinde bulunduğu ve yaşamında onun varlığını hissettiğinizde sıcacık ve mutlu hissedeceğiniz dekorasyon envanteri. Tabi ki bu dekoratif olan tasarım elemanı kadife. Kadife ile şıklığı ve de sıcaklığı yaşayın. Kadifenin yaşamınıza kattığı zarafet sizi mutlu ederken çevrenizdeki insanları da cezbedecek. Bunu kadifeyi dekorasyon elemanı olarak kullandığınız da çok daha iyi görecek ve yaşayacaksınız. Konforlu yaşamın rengine renk katacaktır olan kadife şıklığı ile evlerinize şenlensin. Size ve konuklarınıza sıcacık bir duygudur sarmasını sağlayacaktır. Dekorasyon ve ev tasarımı yapılırken şıklığın yanında kolay kullanım ile konforlu kullanımda oldukça önemlidir. Ve bunlar göz önünde bulundurularak dekorasyon tasarımları yapılması ile etkili ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Ev Dekorasyonu ve Kadife Tercihi

Tüm kullanılan elemanlar dekorasyona fark,  renk ve tarz katmaktadır. Kadife ile şıklığı ise ayrı düşünmek pek de mümkün değildir. Kadife oldukça gösterişli ve kaliteli bir görüntüdedir. Bu yüzden birçok kişi kadifeyi kullanmayı tercih etmektedir. Kimileri mobilyalarında kimileri yatak başlarında kimileri örtülerde kimileri ise perdelerde kadifenin zarafetinden faydalanmaktadır.  Ev eşyaları ve birçok noktada var oluşuyla kadife yeni moda olarak karşımıza çıkmaktadır. Salon, yatak odası, çocuk odası, misafir salonu, ofis,  iş yeri gibi tüm dekorasyon çalışmalarında insanlar hoşuna giden kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam isterler. Tüm bu için mekân çalışmaları da bu doğrultuda yapılır. Bu konuda kadife ise oldukça naif, hoş ve şık bir görüntü sağlayarak dekorasyona hoş bir hava katar.

Kadife hayatınıza adeta yumuşak bir dokunuş ile dokunuz ve huzuru daima kılmak için yanı başınızdan kalmak ister. Zaten kadifenin yün, ipek, pamuk gibi hammaddelerden dokuma ile elde edildiği düşünülürse bu denli güzel ve yumuşak bir dokunuş sağlanmasında kaçınılmazdır. Eşya döşemelerinde de eşyalara sadece bir şıklık katılabileceği gibi desenli modelleri kullanılarak ta şıklığın hareketli halini yansıtabilmesi mümkündür. Bu nedenledir ki kadifenin eşsiz dokunuşu ile için mekân tasarımları farklı bir renge bürünüp,  şıklığın ve asaletin sergilendiği alanlar olmaktadır.

Hayatınızda,  eşyalarınızda,  kıyafetlerinizde kadife bulunabilir. Kadifenin hep böyle bir kibar ve şık olmanın yanında sıcacık bir tarafından vardır. Mekân dekorasyonunu da ise şıklığı ve sıcaklığı sağlayarak yer almaktadır. Kadife ile şıklığı bir arada yaşamanız için hiçbir engel yok. Tüm tasarım ve dekorasyon çalışmalarında kadife yerini korumaya ve hayatınıza sıcak ve yumuşak dokunuşlarla renk katmaya devam etmektedir. Konu ile ilgili diğer makalemiz olan Koltuk Kumaşınız Sizi Yansıtsın yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git