Kalabalık Ailelere Muhteşem Mobilya Önerileri

Kalabalık Ailelere Muhteşem Mobilya Önerileri
16 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 475 kez okundu.

Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz, bu durumda evinizi özenle dizayn etmek sizler için önem taşıyor. Ev dekorasyonu kapsamında önemsenen bu durumlar sayesinde birkaç farklı mobilya fikrine ulaşabilecek ve akılcı çözümlere kapılarınızı aralayabileceksiniz. Özellikle küçük alanlara sahip olanların daha fazla tasarrufa gitmesine yardımcı olacak bu tasarım örnekleri, akılcı depolamalar ile pratik bir yaşam alanı yaratmanıza yardımcı oluyor.

geniş-aile-mobilya

  1. Uyku alanı tasarımları

Hem uyku alanı, hem de çalışma alanını bir arada tasarlamak kompakt bir sisteme ulaşmanızı sağlar. Bu sayede çocuklu aileler için daha fazla alan yaratma şanslarına sahip olabilirsiniz.

kalabalık-aile-mobilya

  1. Duvar dekorlarıyla bütünleşmiş olan ahşap raflar

Çok daha şık ve dikkat çekici bir alan yaratabilmeniz için ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Günümüzün trend ürünleri arasında yer almasından dolayı hem stil, hem de tarzınızı koruma konusunda muhteşem çözümler üretiyor. Bunun yanı sıra kullanışlı olan raflar sayesinde en doğru dokunuşları yapabilirsiniz.

Kendi Kütüphane Köşenizi Kendiniz Oluşturun!

  1. Kompakt ranzalar

Çocuk odaları veya daha dar alanları uyku / çalışma alanı haline dönüştürebilmek adına ranza sistemi gayet mantıklı. Hem alandan tasarruf etmek, hem de çalışma alanı ile yatak alanını tek bir çatı altında toplamanıza yardımcı oluyor. Dekorasyon fikirleri kapsamında bu tavsiyeyi mutlaka inceleyin.

coklu-ranza-modeli5

  1. Alan tasarrufu sağlayan mobilya seçimi

Çok amaçlı mobilyalar olarak da isimlendirilen bu durum, daha fazla alan yaratmanıza yardımcı oluyor. Örneğin hem çalışma masası, hem de yemek masası olarak kullanılan bir mobilya sizlerin yaşam alanlarında birçok görevi yerine getirebilir. Aynı zamanda ahşap dokuda bir ürün seçecekseniz bej ve krem gibi renklere yönelebilirsiniz.

studyo-daire_dekorasyonu-1

  1. Merdiven altı çözümleri

Eğer eviniz iki veya daha fazla katlı ise bu durumda merdiven altı alanlarında yer alan ölü bölgeleri depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle istenen tasarım harikası öne çıkacaktır. Ev dekorasyonu kapsamında mutlaka değerlendirilmelidir.

merdiven altı çözüm

  1. Yatak altı depolama alanı

Dekorasyon fikirlerinde sizlere son önerimiz yatak altı bölgelerini depolama alanı olarak kullanmak. Özellikle apartman dairelerinde daha fazla saklama alanı yaratma konusunda öne çıkan bu durum, yaşam alanlarınızı kullanışlı bir hale getirme konusunda önemli çalışmalar sunuyor. Kapaksız Elbise Dolapları adlı makalemizde ilginizi çekebilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git