Kendin Yap Fikirleri ile Kot Çanta Tasarımı

Kendin Yap Fikirleri ile Kot Çanta Tasarımı
31 Mart 2018 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

Kot çanta tasarımı yapmak isteyen kullanıcılara bu yılın en fazla ses getiren kategorisi kendin yap fikirleri ile eşsiz çalışmaları sıralamaktayız. Birbirinden harika konseptler oluşturmak ve evinizin şıklığını çok daha üst alanlara taşımak ister misiniz? Bu ayrıcalıklı ürünler ile eviniz çok daha çekici bir hal alacak ve bu sayede fark yaratan tasarımların ömür boyu önemli bir aksesuarınız haline dönüşmesine zemin hazırlayacağız. Şimdi sizler için hazırladığımız bu harika çalışmalara alt kısımdan göz atabilirsiniz.

Kot Çanta Tasarımı Yapın ve Eşyalarınızı Yeniden Hayata Kazandırın

  1. Kot şortunuzu basit adımlar ile çanta haline dönüştürün.

Şort formatında olan bu ürün, kullanılmayan ürünler arasında yer alırken bir kadın tarafından yeniden işleme alındı. Bu sayede kot çanta tasarımı yapmayı başaran bu kişi, artık ürününü ömür boyu kullanabileceği bir şekilde dizayn etmeyi başardı. Siz de kendi evinizde kullanılmayan kotlarınızı basit adımlar ile çanta haline dönüştürün.

  1. Kot plaj çantası yapmak oldukça kolay!

Kot çanta tasarımı esnasında eski kullanılmayan kotlarınızı istenilen mesafelerde kesin ve daha sonrasında alt kısımlarından dikin. Son olarak paça veya diğer alanlardan elde edeceğiniz parçalar ile bir askı formatı oluşturabilir, ürünlerinizi yeniden hayata kazandırabilirsiniz.

  1. Günümüz trendi çalışmaları değerlendirin.

Kot çanta tasarımı yaparken günümüzün trendi bir dizayn ortaya koymak istiyorsanız alt kısımda ki örnek gayet uygun. Sadece moda trendi oluşturabilmek adına yan kısımlarına birkaç farklı faça atarak, ip görünümü elde edebilirsiniz. Bu sayede eskitme olarak adlandırılan çalışmalar çantanızda fark yaratmanızı sağlayacak.

  1. Kot pantolonlar ile bavul tasarlayabilirsiniz.

Kot çanta tasarımı esnasında bavul konsepti yaratmak ve buna ilişkin olarak işlemler gerçekleştirmek sizlerin elinde. Alt kısımda yer alan örnekle beraber evinize %100 uyum sağlayacak bu çalışmaların bir kademe öne çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Ek olarak bugün itibariyle fazlasıyla dikkat çeken yazımız 3 Boyutlu Banyo Tasarımı ile Evinizin Şıklığını Arttırın göz atarak, banyonuzu yeniden şekillendirme imkanlarına erişebilirsiniz. Birbirinden harika çalışmalar ile evinizin daha büyülü bir görünüm kazanmasına olanak tanımak sizlerin elinde.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git