Kendin Yap ile Bahçenize Yeni Dekoratif Çözümler Üretin

Kendin Yap ile Bahçenize Yeni Dekoratif Çözümler Üretin
20 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 331 kez okundu.

Kendin yap kategorisi artık Dünya genelinde ki birçok yaşam alanı ve işletme sahibi tarafından önemsenmektedir. Bu noktada ise kullanıcılara en cazip tasarımlar ile öne çıkmaları ve aynı zamanda yaşam alanlarına farklı bir bakış açısı kazandırmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Bahçe gibi alanlarda tercih edilebilecek bu ürünler, zarifliği ile günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi oldu. Siz de hemen bu çalışmalardan faydalanmak ve ilham kaynağı olarak tercih etmek için yazımıza ve görsellere göz atabilirsiniz.

Kendin Yap Kategorisi İçin Bahçe Çalışmaları

  1. Pazarcı kasaları ile kanopi oluşturun.

Bahçenize bir kanopi tasarlamak ve bu işlemlerinizi pazarcı kasaları ile gerçekleştirmek ister misiniz? Bir nevi palet olarak bilinen bu ürünler, pazarlarda çıkma olarak atılmaktadır. Doğru bir ilaçlama ve boyama tekniğinden sonra vernik atabilir, istenilen formatta birleştirebilir ve bir kanopi tasarlayabilirsiniz. Kendin yap kategorisinin en fazla tercih edilen ürünü.

  1. Kullanılmayan eski bir çaydanlığınızı mumluk yapın.

Kendin yap projesi kapsamında alt kısımda görülen örnek tam da sizlere göre! Kullanmadığınız eski bir çaydanlığı ağaca monte ettikten sonra sallanan bir bardak ile mumluk formatı yaratabilirsiniz. Yaz günlerinizi bahçenizde geçirirken bu harika çalışma sayesinde aydınlığı ve şıklığı oluşturabileceksiniz.

  1. Kütükler ile yol aydınlatması yapabilirsiniz.

Satın alacağınız dilimli kütüklerin orta kısmına bir oyuk yaptıktan sonra ışıldak veya mum yardımı ile yolluk konsepti oluşturabilirsiniz. Bu harika çalışma sizlere kendin yap projesi kapsamında eviniz ve bahçeniz için ilham kaynağı oluyor.

  1. Bambudan yapılmış Kızılderili çadırı.

Bambu yardımı ile oluşturulan Kızılderili çadırı hem sizlerin yaşam alanlarına şıklık katar, hem de çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlar. Kendin yap projesinde Avrupa ve diğer pek çok dünya ülkesinde denenen bir çalışma stili olarak göze çarpmaktadır.

Bunun yanı sıra Salon Dekorasyonu İçin En Kullanışlı TV Ünitesi Modelleri yazımıza göz atarak, salonlarınız için ideal bir TV ünitesi seçimi yapabilirsiniz. Şıklığı ve kullanışlılığı ile göz dolduran bu ürünler en hesaplı fiyatlardan çeşitli dekorasyon sitelerinde satışa sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git