Kendin Yap ile Sevgililer Gününüze Özel Tasarımlar Gerçekleştirin

Kendin Yap ile Sevgililer Gününüze Özel Tasarımlar Gerçekleştirin
20 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 414 kez okundu.

Kendin yap projeleri kapsamında sevgililer gününe özel en güzel fikirleri tarafınıza sunuyoruz. Uzun yıllardan bu yana partnerine ‘ne alacağım?’ kaygısı yaşayan bireyler, sunacağımız fikirler ile hem daha düşük masraflar, hem de daha değerli ürünlere sahip olma imkanlarına erişebilecekler. Bu alanda basitçe tasarlayabileceğiniz hediyeler ile sevgilinizin kalbini çalıma imkanlarına sahip olabilirsiniz. Görseller ile desteklenecek bu ürünleri hemen deneyebilir, 14 Şubat’a özel tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Kendin Yap Projesine Özel 5 Farklı Çalışma

  1. Kartonlar ile duvar süslemeleri yapabilirsiniz.

Kendin yap projesi kapsamında sevgilinizin çalışma masalarına yapacağınız bu tasarım, sizlere çok daha zarif bir görünüm yakalama imkanı tanıyor. Alt kısımda yer alan görsel gibi önce kağıtlara kalem ile çizin ve daha sonrasında keserek, hafif şekil verip duvarlara asabilirsiniz.

  1. Kartonlardan bir tablo yapın.

Karton süslemeler ile tablo yapmak bu dönemin en cazip fikri olabilir! Ev dekorasyon kapsamında da değerlendirilen bu ürün, aynı zamanda şık bir duvar eşyası olabilecek. Öncelikle farklı renklerden kartonlara çizimler yapmalı, uygun bir şekilde kesmeli ve daha sonrasında şekil vererek tahtaya sabitlemelisiniz. Kuruma işleminden sonra yeni bir tane daha yapıştırın ve bu şekilde süslemeler oluşturun.

  1. Sevgiliniz için özel kalpli duvar süsleri hazırlayın.

Sevgilinize özel notları kapsayacak olan duvar kalpli süsleri tasarlamak ister misiniz? Renk renk kartonlar satın alın ve daha sonrasında uygun ebatlarda kesin. Kendin yap projesi kapsamında dilediğiniz gibi şekil verebilir ve daha sonrasında üzerine notlar ekleyerek ideal bir çalışma yaratabilirsiniz.

  1. Ömür boyu saklayabileceği masa eşyaları yapabilirsiniz.

Alt kısımda iki farklı örnek yer alıyor. Kendin yap kapsamında değerlendirebileceğiniz bu harika çalışmalar ile artık yaşam alanlarında, sevgilinize bir ömür boyu kullanacağı süslemeler verebilirsiniz. Basit adımlarla fotoğrafta ki gibi uygun yolları izleyin ve daha sonrasında alt kısmına uygun bir vazo bularak tasarımınızı tamamlayın.

  1. Sevgilinize özel masa hazırlayın.

Kendin yap projesiyle sevgilinize özel masalar yapmak ister misiniz? Bunun için masa üstü süslemeleri ve çeşitli mumlukları kullanabilirsiniz. Harika tasarımları öne çıkartma konusunda gayet ideal bir ürün.

Etiketler:

Kendin Yap ile Sevgililer Gününüze Özel Tasarımlar Gerçekleştirin Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sedat Bodur dedi ki:

    14 Şubat Sevgililer günü yaklaşıyor maddi olarak belki kız arkadaşıma 5 taş alamıyacam ama sizin dedikleriniz ile çok güzel birşeyler hazırlayacam çok teşekkürler

    1. İlginize Teşekkürler Sedat Bey mutluluklar

Sayfa başına git