Kendin Yap Projesi ile Bir Tepsi Tasarlamak İster Misiniz?

Kendin Yap Projesi ile Bir Tepsi Tasarlamak İster Misiniz?
24 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 184 kez okundu.

Kendin yap projeleri tartışmasız evlerin en fazla aranan ve ilgi çeken ürünleri arasında yer alıyor. Bu sebeple hafta sonlarınızı değerli kılabilecek bazı basit çalışmalar ile evinizde ömür boyu kullanabileceğiniz ürünler tasarlamak sizlerin elinde. Harika çalışmaların öne çıktığı örneklendirmeler ile çok daha göz kamaştıran ürünleri tasarlayabileceksiniz. Alt kısımda fotoğraflar ile süsleyeceğimiz bu harika örneklendirmeler ile beraber yaşam alanlarınızda fark yaratabileceğiniz çalışmaları öne çıkartmak sizlerin elinde.

Kendin Yap Projesi ile Tepsi Çalışması

  1. Oval bir kütük tahtası bulun.

Oval, kalın ve dayanıklı bir kütük tahtası temin etmelisiniz. Tahta / ahşap formatında olan tepsiler, kendin yap projelerinin en fazla öne çıkan ve tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Sonrasında enlemesine iki uç bölüme açılacak iki farklı delik ile bir tutacak bölümü oluşturun.

  1. Nalburdan kanca tedarik ederek tepsi haline dönüştürün.

Nalburdan satın alacağınız kopçalar ile beraber ürünlerinizi bir tepsi haline dönüştürün. Kendin yap projesi için dengeli ve istenen mesafe aralıkları ile kopçaları yerleştirmek çok önemlidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra artık bir tepsi formatına sahip olabileceksiniz.

  1. Tepsiniz hazır, güvenle kullanın!

İşlem bu kadar basit. Dilerseniz bazı renklendirme çalışmaları ile tepsinizi çok daha kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Fakat stabil olarak ahşap formatında üretilmiş bir ürün çok daha dikkat çekici ve ayrıcalıklı olarak görülmektedir.

Kendin yap projeleri içerisinde en fazla dikkat çeken tepsi çalışmaları, güvenle sizlere önem arz eden bir hizmet ayrıcalığını ele almanızı sağlıyor. Siz de hemen bu çalışmalardan faydalanabilmek için malzemeleri tedarik edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bahçe Dekorasyonu ve Teras & Balkonlara Harika Örnekler yazımıza göz atarak yine kendi yaşam alanlarınızda tercih edebileceğiniz harika konseptlere sahip olabilirsiniz. Bu alanda göz kamaştıran ve her geçen gün kullanıcılar tarafından beğenilen pek çok çalışma sizler için sıralanıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git