Kendin Yap Projesi ile Dünyayı Evinize Sığdırabilirsiniz

Kendin Yap Projesi ile Dünyayı Evinize Sığdırabilirsiniz
10 Mart 2018 tarihinde eklendi, 217 kez okundu.

Kendin yap kategorileri en özgün çalışmaları öne çıkartmasından dolayı kullanıcılar tarafından ortak tercih olarak görülüyor. Bu noktada ise birbirinden güzel çalışmalardan faydalanabilmeniz ve hizmet standartlarını ele almanız konusunda üst düzey seçenekler sunuyoruz. Şimdi dünya haritası veya motiflerini evinizin çeşitli bölümlerinde kullanabilmek ve bu çalışmalardan cazip bir hizmeti elde etmek ister misiniz? Birbirinden şık oda tasarımları sizlere yeni bir ilham kaynağı yaratacak ve evinizde şıklığı ele almanızı sağlayacak.

Kendin Yap Projesi ve Dünya Haritası Çalışmaları

  1. Çalışma odanızın duvarına dünya haritası formatı.

Duvar kağıdı formatında satın alacağınız dünya haritası, kendin yap projesinde hem daha az masrafsız, hem de daha kesin sonuçlar almanızı sağlıyor. Alt kısımda yer alan örnek ile bu cazip çalışmalardan faydalanabilir ve yaşam alanlarınızda zarafeti yakalama şansına erişebilirsiniz.

  1. Çocuk odasına özel dünya haritası çalışması.

Kendin yap fikirleri için çocuk odalarında kullanabileceğiniz dünya haritası formatı gayet uygun. Çocuğunuzun ufkunu açmak ve aynı zamanda çok daha şık bir yaşam alanı konsepti kurabilmek adına duvar kağıdı formatında alabileceğiniz bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Şık bir ortam zemini hazırlamak adına mutlaka bu ürünleri deneyin.

  1. Evinizin dinlenme alanına dünya haritası yapabilirsiniz.

Genelde yemek odaları veya dinlenme alanları evin en fazla vakit geçirilen bölümleri arasında yer alıyor. Bu sebeple yaşam alanlarınızda öne çıkabilmeniz adına sizlere harika tavsiyeler sunmaktan geri kalmıyoruz. Kendin yap fikirleri ile dinlenme alanı oluşturmak ve duvarlarınıza doğrudan yapıştıracağınız kağıtlar ile istenen ortam zeminini yaratmak söz konusudur.

  1. Beyaz tonları ile hazırlanmış bir dünya haritası!

Genelde dünya haritası çalışmaları mavi tonların hakim kılındığı bir alana uygulansa da, bu kez kendin yap fikirleri ile beyaz tonlarının kullanımını sağlıyor. Bu sayede çok daha şık ve zarif bir ortam zemini yaratmanız hedeflenebiliyor.

Aynı zamanda Dekorasyon Fikirleri İçin Mavi ile En Uyumlu Renkler yazısına göz atarak bu alanda şıklığı yakalamanızı sağlayacak, birbirinden eşsiz çalışmalara göz atabilirsiniz. Bir uyum alanı yaratmak ve evinizde zarifliğe ulaşabilmek adına mutlaka bu çalışmaları değerlendirin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git