Kendin Yap Projesi ile Eski Eşyalarınızı Sprey Kullanarak Dönüştürün!

Kendin Yap Projesi ile Eski Eşyalarınızı Sprey Kullanarak Dönüştürün!
10 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 612 kez okundu.

Kendin yap projeleri son dönemlerde yaşam alanı sahiplerinin durak noktası haline dönüştü. Bu sebeple birçok farklı dokunuş ve hizmetin sağlanması ile uzun soluklu bir kullanım alanı yaratılabiliyor. Bu neticeye göre sizleri bilgilendirmek ve konulara istinaden fikir sahibi olmanızı sağlamak adına çalışan ekibimiz, 5 farklı çalışmayı görsellerle tarafınıza iletiyor. Böylelikle kullanılmamaya yüz tutan eşyalarınızı yeniden hayata döndürebilmeniz ve tekrardan evinizin en değerli eşyaları konumuna dönüştürmek tamamen sizlerin elinde.

Kendin Yap Projesine Uygun 5 Ev Eşyası ve Örnekleri

  1. Eski sandalyelerinizi meydana çıkarın ve boyayın!

Sandalyelerinizi yenilemek ve tekrardan kullanım alanları yaratmanıza öncülük tanıyabilmek açısından bu örneği sizlerle buluşturuyoruz. Kendin yap projeleri içerisinde görülen bu sandalyeler, bodrum veya diğer kapalı alanlarda paslansa dahi uygun bir zımpara ve sprey boya ile yeniden hayata döndürülebilir.

  1. Vantilatörlerinizi yeniden hayata döndürün.

Paslanmış, boyası atmış veya kötü görünen vantilatörler çoğu zaman evde durmaması için dolaplara kaldırılmaktadır. Fakat basit bir boyama ve zımpara tekniği ile beraber yeniden şık bir vantilatörü evinizin baş köşesinde kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız ürünlere bu tip düzenlemeler yapmak en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır.

  1. Eski aynalarınızı renklendirin.

Eski aynalarınızı yeniden renklendirmek ve aynı zamanda şık bir kullanım alanı yaratmak tamamen sizlerin elinde. Bunun için tek yapmanız gereken şey uygun renk gruplarını seçmek ve daha sonrasında boyama işlemlerini tamamlamaktır. Bu sayede aynalardan istenen performansı yakalamak da mümkün görülecektir.

  1. Eski biblolarınızı yeniden renklendirebilirsiniz.

Kendin yap projesi kapsamında eski biblolar veya kullanılmayan ev aksesuarlarınıza en uygun renk tonlarını seçin ve boyayın. Bu sayede hem şıklığı yakalamak, hem de evinizin renk tonlarına uygun bir ürün sahibi olabilmek tamamen sizlerin elinde olan bir durumdur.

  1. Saksılarınızı yeniden evinizin en değerli aksesuarları yapın.

Evinizde yer alan saksıları farklı renklere boyayarak evinizin en değerli eşyası konumuna dönüştürebilirsiniz. Bu noktada sizlere sunacağımız örnekler ile harika bir fikir edineceksiniz. Kendin yap projesi kapsamında gayet uygun ve yaşam alanlarının yanı sıra işletmeler için de oldukça öne çıkan bir çalışma türüdür.

Etiketler:

Kendin Yap Projesi ile Eski Eşyalarınızı Sprey Kullanarak Dönüştürün! Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Dilan Güzel dedi ki:

    Evim de dekorasyona çok önem veririm önceden duvarlara asmak için 5 6 adet ayna almıştım ve hepsinin rengi solduğu için kilere kaldırmıştım bu yazdıklarınızı okudum ve direk işe koyulup aynaların etrafını boyadım şuan cıvıl cıvıl renk saçıyorlar teşekkürler 🙂

  2. Eski eşyalarınızı tekrar kullanabilmeniz amaçlı kaleme almıştık bu yazıyı, sizde uygulamayı yapmışsınız tebrikler Dilan Hanım.

Sayfa başına git