Kendin Yap Projesi İle Evinize Harika Kutu Raflar Tasarlayın

Kendin Yap Projesi İle Evinize Harika Kutu Raflar Tasarlayın
28 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Kendin yap projesi kapsamında evinizde deneyebileceğiniz harika kutu raf tasarımları burada. Birbirinden şık ve dilediğiniz her yere uyum sağlayabilecek bu ürünler, özellikle çalışma odaları, salon veya yatak odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Siz de bu tasarımı kendi yaşam alanlarınızda denemek ve en kesin sonuçlar alabilmek açısından hemen aşağıda yer alan görsellere göz atabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda yaşam alanlarınıza uyum sağlayabilecek bir tasarımı ele almanıza olanak yaratmaktayız.

Kendin Yap Projesine Uyum Sağlayan Kutu Raflar

  1. Kutu raflara niş önerisi.

Kendin yap projesi kapsamında kutu rafların içerisine tercih edebileceğiniz ışıklandırmalar ve niş önerileri tam da sizlere göre. Birbirinden şık ve harika tasarımları değerlendirmek, yaşam alanlarınızda fark yaratmak açısından siz de bu ürünlere göz atmaktan geri kalmayın. Alt kısımda ki görsel ile tam olarak yaşam alanlarınızda konumlandırma veya kullanma sağlayabilirsiniz.

  1. Ahşap renkteki kutu rafları salonlarınızda kullanabilirsiniz.

Ahşap formatında tasarlayabileceğiniz ve kendin yap projesi kapsamında tutabileceğiniz kutu raflar salonlarınıza %100 uyum sağlıyor. İster renklendirme, isterseniz doğrudan ahşap formatında ele alabileceğiniz bu ürünler özellikle salon veya oturma odasında şıklığı yakalamanızı sağlıyor.

  1. Mutfakta daha fazla depolama alanı keşfedin.

Mutfakta daha fazla depolama alanı yaratabilmeniz için kendin yap projesi kapsamında tutacağınız bu örneklendirme tam da sizlere göre. Görüldüğü gibi birçok ürünü depolamanızı sağlayacak bu tasarım, aynı zamanda sizlere alandan ciddi anlamda tasarruf etmenizi sağlıyor.

  1. Renkli duvarlarınıza sadelikten yana dolap seçimleri.

Renkli duvarlarınızda kullanabileceğiniz ve kendin yap projesi ile destekleyebileceğiniz harika kutu raf fikirlerine göz atın. Alt kısımda yer alan görsel tam anlamıyla yaşam alanlarınızda kaliteyi yakalamanızı sağlayacaktır.

Ek olarak Yatak Odası Dekorasyonu ve Perde Seçimi yazımıza göz atarak yatak odanızda fark yaratabilecek perdelerin sahibi olabilirsiniz. Kusursuz bir tasarım sağlamak ve bu alanda öne çıkan ürünlere sahip olabilmek açısından mutlaka yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Birbirinden harika fikirler ve ilham kaynağı olacak çalışmalar bu adreste.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git