Kendin Yap Projesinde En Farklı Raf Fikirleri

Kendin Yap Projesinde En Farklı Raf Fikirleri
19 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 772 kez okundu.

Kendin yap kapsamı altında artık kullanıcılar yaşam alanlarında değişim yakalamak ve kullanışlı bir ortam zemini oluşturmak adına ürünler araştırmaktadır. Farklı raf fikirleri ile evinize harika dokunuşlar yapmak ve çok daha cezbedici ürünleri denemek ister misiniz? Buna bağlı olarak sizlere birçok fikir sunuyor, resimlerle destekliyor; bu sayede en ideal çalışmaların öne çıkmasına olanak tanıyoruz. Böylelikle dilediğiniz ürünü değerlendirmek ve yaşam alanınıza yeni dokunuşlar sağlamak sizlerin elinde.

Kendin Yap: Harika 5 Raf Fikri

  1. Su boruları ile raf oluşturabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda öne çıkan bir örnek olarak su boruları ile raf fikridir. Bunun için kullanılmayan ve sadece süs olarak tedarik edeceğiniz boruları duvara monte edebilir, kitaplarınızı veya diğer eşyalarınızı konumlandırma imkanlarına sahip olabilirsiniz.

  1. Eski merdivenlerinizi raf olarak kullanın.

Kendin yap projesinde eski merdivenlerinizi raf olarak kullanmaya ne dersiniz? Dilerseniz alternatif renkler ile boyayabilir, böylelikle rengarenk ve şık görünen bir rafa sahip olabilirsiniz. Gayet kullanışlı olması ve bu noktada kitlelerin beğenisini kazanması ile öne çıkan bir ürün olarak gösteriliyor.

  1. Ecza depolarını boyayarak raf formatına dönüştürebilirsiniz.

Ecza depoları veya diğer kullanılmayan kutularınızı duvara monteleyin ve farklı renkleri kullanarak boyayın. Bu sayede ev dekorasyon kapsamında çok daha şık dokunuşlara sahip olma imkanlarına ulaşabileceksiniz. Göz kamaştıran bu harika fikir günümüzde pek çok kişi tarafından kendi evinde denenmektedir.

  1. Eskiden kalma kaykaylarınızı duvar rafı olarak kullanmaya ne dersiniz?

Bir dönem gençlerin hemen hemen tümü kaykay ile sokaklarda dolaşmaktaydı. Fakat artık internet teknolojisinin gelişmesi, kaykay ve paten gibi ürünlerin sokaklarda görülmemesine neden oldu. Kullanılmayan kaykayları duvara monteleyip, kendin yap projesi kapsamında kullanmak ister misiniz?

  1. Salıncaklı raflar hem pratik, hem de şık!

İnce halat ve 2 parça tahta yardımı ile salıncak tasarımı yapabilir ve daha sonrasında şık eşyalarınızı üstüne konumlandırarak, kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyon kapsamında bu tip projelerin çok yoğun şekilde kullanıldığı ve göz kamaştırdığı bilinmektedir. Biz de bu noktada sizlere ilham kaynağı olması açısından fotoğraflar ile fikirler sunuyoruz.

Etiketler:

Kendin Yap Projesinde En Farklı Raf Fikirleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ahmethan Culha dedi ki:

    makaleyi okudum ve kardeşim kaykayını alıp direk duvara çivi ile astım çok güzel bir detay oldu resmen

    1. İlginize Teşekkürler Ahmethan Bey

Sayfa başına git