Kendin Yap Projesiyle Tuvalet Kağıtlarından Yeni Tasarımlar Oluşturun

Kendin Yap Projesiyle Tuvalet Kağıtlarından Yeni Tasarımlar Oluşturun
8 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 568 kez okundu.

Kendin yap projeleri son dönemlerde pek çok dekorasyon sitesinin en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Bilindiği gibi çok daha hesaplı fiyatlardan, evinizde yer alan malzemeler ile bir kullanım alanı oluşturulmasına bağlı olarak en yeni tasarımları ömür boyu kullanabileceğiniz dekoratif çözümler olarak tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda kullanıcıları bilgilendirmek ve aynı zamanda kendi yaşam alanları / işletmelerde tercih edebilecekleri ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz.

Kendin Yap Projesine 5 Hayat Kurtaran Örnek

  1. Tuvalet kağıdı kutusundan hediye paketi yapabilirsiniz.

Hem masrafsız, hem kolay! Kendin yap projesi kapsamında bitmiş olan rulolarınızın sabit kutuları ile içe doğru bükebilir, sprey veya diğer boyama malzemeleri ile renklendirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra sadece kurdele bağlamak ve hediyenizi içine koyarak, teslim etmek kalıyor.

  1. Yeni ekilen tohumlarınıza saksılar yapabilirsiniz.

Yeni ekilmiş olan tohumlara saksı olarak tercih edebilirsiniz. Dünya çapında pek çok kullanıcı tarafından denenen bu yol, henüz fidan vermemiş olan tohumları göz önünde tutmak ve saksı gibi masraflı işlerle uğraşmak istemeyenler için gayet ideal bir yöntem.

  1. Ateş başlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Evinizde şömine veya soba varsa içine keten tiftiği koyun ve daha sonrasında ateşi verin. Kısa sürede tüm soba / şöminenin tutuştuğunu göreceksiniz. Kendin yap projesinde hayat kurtarıcı bir yöntem!

  1. El becerinize güveniyorsanız duvar sanatında kullanabilirsiniz.

Onlarca biten tuvalet kağıdı rulosunu atmayın ve saklayın. Daha sonrasında istenen ebatlarda kesebilir ve bu ürünleri kendi yaşam alanlarınızda / işletmelerinizde tablo gibi kullanabilirsiniz. Aperatif boyama malzemeleri ile renklendirmek ve bir kullanım alanı yaratmak mümkündür.

  1. Kuş mamalıkları yapın.

Evinizde ki kuşa veya dışarıda yer alan kuşlar için cam önlerinize yerleştirebileceğiniz bir mamalık yapabilirsiniz. Kendin yap projesi kapsamında bu ürünleri hayata döndürebilir ve bu sayede faydalı bir işi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda sizlere doğru bilgileri sunabilmek ve ideal çözümler almanızı sağlamak amacıyla görselle desteklemekteyiz.

Kendin yap projelerinin hayata geçmesiyle beraber pek çok kişi yaşam alanlarına en doğru dokunuşları sağlayabildi. Siz de bu alanda tavsiyelere uyun ve harika tasarımları ön seviyede tutun.

Etiketler:

Kendin Yap Projesiyle Tuvalet Kağıtlarından Yeni Tasarımlar Oluşturun Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Alara Yılmaz dedi ki:

    evimin bahçesi yok ama balkonu olduğu için kendi çapım da vazolara ağaç dikiyodum çok yer kapladığı için çiçek çeşidini fazla tutamıyodum ama yukarı da ki yazı da denileni yaptım şuan çok güzel bir balkon da bahçem oldu resmenn 🙂 kızlar bence sizde deneyin

    1. Alara Hanım ilginize teşekkürler.

Sayfa başına git