Keten Örtü Modelleri İle, Evinize Hava Katın

Keten Örtü Modelleri İle, Evinize Hava Katın
19 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 819 kez okundu.

Ev dekorasyonunda son zamanlarda modern stillerin yerini vintage yani eski görünümlü stiller almaya başladı. Evlerimize oldukça hoş bir atmosfer katan bu tarz oldukça rağbet görmeye başladı. Loş ışıklarla ve kahverengi mobilyalarla süslenmiş vintage tarzdaki evlerin vazgeçilmezi haline gelen keten örtü takımları da anneannelerimizin sandığından çıkmışcasına retro ve hoş bir atmosfer yaratıyor.

Keten örtü takımları özellikle anneannelerimizin ve babaannelerimizin zamanında kullanılan örtülerden, fakat vintage görünümüyle evlerimize retro bir hava katarak, son dönemlerde vazgeçilmezlerden biri olmaya aday görünüyor. Özellikle kahve, gri ve kirli beyaz tonlarında, yemek masaları için kullanılan keten örtüler oldukça rağbet görmeye başladı.

Evinde modern görünümden ziyade, sıcak tonlarda, retro bir görünüm sevenler için oldukça vintage bir atmosfer yaratıyor. Kahve tonlarında bir keten örtüyle süsleyebileceğiniz yemek masanız eski ve havalı bir görünümle buluşuyor. İşte bu yeni trendin sizin için derlediğimiz keten örtü modelleri.

1- Vintage Bir Görünüm

Koyu pembe tonlardaki keten masa örtünüzle yemek salonunuzda yada evinizin her hangi bir yerinde vintage bir görünüm elde etmek artık çok kolay. Genellikle kahverengi mobilyalarla şık bir uyum sağlayan bu stil son zamanlarda en çok tercih edilen keten örtü fikirleri arasında.

2- Alternatif Sevenler İçin

Odukça alternatif sayılabilecek bu tarz ise sizi zamanda yolculuğa çıkararak oldukça eskiye götürecek ve evinizde retro bir atmosfer sağlayacak. Özellikle masa üzerinde çiçeklerle süsleyebileceğiniz bu stile eski tarzda mobilyalar eşlik ediyor. Bu eki tarza antika sandıklar ve kırmızı mumlar, loş bir görüntüyle eşlik ediyor.

3- Retro ve Modern Tarzı Birleştirin

Modern görünümlü mobilyalarınıza eşlik edecek koyu tonlarda bir keten örtü, hem eskiyi hem de modern stili birleştiriyor. Üzerini mumlarla süsleyebileceğiniz yemek masanız hem modern, hem de minimalist bir duruş sergileyecek.

4- Hem Dayanıklı Hem Şık

Üstelik keten kumaşın son dönemlerde bu kadar rağbet görmesinin tek nedeni şıklığı değil. Keten kumaş, dayanıklı yapısıyla ve çabuk kirlenmemesiyle de evlerin vazgeçilmezi. Toz çekmemesi ve esnememesi gibi olumlu özelliklere sahip olan bu kumaşın aynı zamanda güneşte renginin solmaması da tercih nedenleri arasında.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git