Korkulu Rüyamız Tadilat

Korkulu Rüyamız Tadilat
29 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.414 kez okundu.

Evinin dekorundan sıkılan veya uzun yıllardır aynı evin kahrını çeken kişiler evin çeşitli alanlarında oluşan tadilat gereksinimlerinden ötürü evin bir bölümünü veya bazen her alanını tadilata koyarak evini yenilemek istemektedirler. Kırık, çıkık, badana, boya, ısı yalıtım, çatı tamiri ve benzeri sorunları sıralamaya kalkarsak içinden çıkılmayacak durumlar meydana gelmektedir. Tadilatta gereksinimler ve doğru işlem yapılabilmesi adına 4 maddeden oluşan tadilat esnasında yapılacaklar aşağıdaki gibidir;

 

  • Tadilat işlemine başlamadan evvel evinizin tadilat duyulduğu tüm alanları tek bir liste yaparak göz ardı etmeksizin hazırlayın. Zira bu işlem sayesinde tüm sorunlarınızı tek kalem altına alarak eksiksiz bir şekilde tadilat işleminizi tamamlayacaksınız.
  • Tadilata başlamadan evvel tadilat bölgelerinde ki küçük eşyalarınızı paketleyerek kaldırın, zira oluşacak olan toz ve kir birikintileri eşyalarınızı harap etmemesi adına bu önlemi almalısınız.
  • Titizliğinizi bir kenara bırakarak tadilat işlemi tam anlamıyla bitmeden temizlik işlerine kalkışmayın, nedeni ise sonradan oluşacak tadilat gereksinimlerinden ötürü ikinci bir defa temizlik işlemine koyulabilirsiniz.
  • Tadilat esnasında ustalar çalışırken siz ise başka bir evde konaklayabilirsiniz. Size tavsiyemiz tadilatın dilediğiniz gibi olması için ustaların başında durmanız daha faydalı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git