Kullanışlı Ve Şık Oturma Grupları İle Evinize Zarafet Katın

Kullanışlı Ve Şık Oturma Grupları İle Evinize Zarafet Katın
7 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 660 kez okundu.

Şık ve rahat oturma grupları ile yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız, Enza Home kalitesine sahip ürünlerle hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konforu ve zarafeti bir arada sunan üçlü, ikili, tekli koltukları ve berjer çeşitlerini de bir araya getirerek, ideal tasarımlar oluşturabilirsiniz. Enza Home oturma gruplarının zengin renk çeşitliliği sayesinde ev dekorasyonunuza hareket katabilirsiniz. Klasik ya da modern çizgilere sahip tasarımlar ile eviniz için düşündüğünüz genel konsepti başarılı bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Oturma gruplarınızı odanızın büyüklüğü ve şekli gibi faktörlere göre belirlemeniz verimli bir tercih yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Fonksiyonel yönleriyle öne çıkan oturma odası takımları arasından yapacağınız seçimlerde, yatak olabilme ya da sandık özelliği gibi detaylara dikkat edebilirsiniz. Kolay açılabilen yatak mekanizmalarıyla fark yaratan üçlü koltuklarla, misafirleriniz için ekstra konaklama imkanı yaratabilirsiniz. Sandık özelliği olan üçlü koltuklarla da evdeki eşyalarınız için fazladan bir depolama alanına kavuşabilirsiniz.

enza-home-oturma-grubu

Farklı Tasarımlarla Ev Dekorasyonunuzu Zenginleştirin

 Oturma odaları, evlerin yoğun kullanılan bölümleri arasında yer alıyor. Aileniz ya da sevdiklerinizle sık sık zaman geçirdiğiniz bu alanlarda, Enza Home ürünleriyle ferah ve kullanışlı bir ortam oluşturabilirsiniz. Desenli ya da desensiz birçok kırlent seçeneği ile farklılaşan oturma grupları sayesinde evdeki modern tarzı belirginleştirebilirsiniz. Klasik stile ahenk katacak modelleri de bulabileceğiniz gruplar arasından, özel kol yapısı ya da dikiş detaylarıyla dikkat çeken ürünleri seçebilirsiniz.

Yaşam tarzınızı yansıtabileceğiniz mekanların başında gelen oturma odaları için yapacağınız özenli seçimler, konuklarınızın da beğenisini kazanıyor. Seçeceğiniz oturma grubu ile evdeki diğer tekstil ürünleri ya da mobilyalara da farklı bir hava katabilirsiniz. Enza Home kalitesini yansıtan halı ve aydınlatma ürünleriyle birlikte de kullanabileceğiniz modeller sayesinde, evinizde dekoratif bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Enza Home Oturma Gruplarıyla Yaşanılası Mekanlar Yaratın

 Evde televizyon izlerken ya da ailenizle vakit geçirirken salonunuzda rahat ve geniş bir yaşam alanı oluşturmanız yararınıza oluyor. Enza Home oturma grupları sayesinde ortaya çıkarabileceğiniz kombinasyonlarla, tasarım anlayışınızı konforlu bir hale getirebilirsiniz. Üçlü koltuklar, ikili koltuklar ve tekli koltuklarla özgün ve yenilikçi tasarım alternatifleri geliştirebilirsiniz. Çeşitli orta sehpa modelleriyle harmanlayabileceğiniz oturma gruplarının; kumaş, doku ve renk çeşitliliği ile evinizde yenilikçi tarzlar deneyebilirsiniz.

İlgi çekici modeller; klasik, modern ya da retro ağırlıklı dekoratif konseptlerle uyum içinde bir görünüm sağlıyor. Evdeki dekorasyonu destekleyecek, yemek ve TV üniteleri ile uyum sağlayacak oturma odası modelleri arasından; kullanım şeklinizi de göz önüne alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Küçük mekanlarda sadece ikili ve üçlü koltuk modellerini kullanabilir, daha geniş odalarda ise bu ürünleri tekli koltuk ve berjer çeşitleriyle tamamlayabilirsiniz.

Oturma Odanızda Fonksiyonelliğin Ve Estetik Görünümün Keyfini Çıkarın

Enza Home oturma grupları işlevsellikleriyle de kullanıcı dostu bir deneyim ortaya çıkarıyor. Kaliteli sünger kullanımının sağladığı konfor ve zemin temizliğini kolaylaştıracak yüksek ayaklar, ürünü fonksiyonel ayrıntıları arasında öne çıkıyor. Evinizde estetik görünüm kadar pratikliğe de dikkat ediyorsanız, Enza Home modellerinin kullanıcı dostu özelliklerinden fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Sağlamlığı ile farkını ortaya koyan Enza Home ürünlerini, uzun süre rahatça kullanabilirsiniz.

Perde, zemin kaplaması ya da konsol gibi ögelere uygun tasarımlar belirleyerek; evinizin imajına bütünlük katabilmeniz mümkün oluyor. Sade tasarımlı ya da enerjik detaylarla hareketlendirilmiş oturma grupları ile keyifli vakti geçireceğiniz yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. Konforlu oturma deneyimini zarif tasarım ayrıntılarıyla destekleyen ürünler sayesinde, evinizde ihtiyaç duyduğunuz ideal görselliğe kavuşabilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz fonksiyonel ve şık ürünleri, Enza Home kalitesiyle hemen satın alabilirsiniz.

 

Kullanışlı Ve Şık Oturma Grupları İle Evinize Zarafet Katın Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Semiha Işıl dedi ki:

    Evimin oturma grubunu değiştirmek için bir kaç fikir aldım etrafımdan ama hepsi de çok basit önermeler söyledi sizin sitenizde ki yazdığınız daha ılımlı olduğu için bu yöntemi deneyecem 🙂 hep böyle konular yazma dileği ilee

    1. İlginize Teşekkürler Semiha Hanım

Sayfa başına git