Misafirlerin Geçiş Güzergahi Antreler

Misafirlerin Geçiş Güzergahi Antreler
9 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 4.276 kez okundu.

Antre dekorasyonu dekorasyon söz konusu olduğunda genelde ikinci planda kalır. Oysa ki antreler ev dekorasyonu için sanıldığından çok daha önemli bir öneme sahiptir.Konu ne olursa olsun ilk izlenim duygusunun ne denli bir öneme sahip olduğu herkes tarafından bilinmekte. Bu konu ev dekorasyon alanlarının ilk izlenim alanı olan antre alanları içinde geçerli olmaktadır. Evinize gelirken veya misafirlerinizin sizi ziyaret etmesi üzerine daha şık bir eve sahip olduğunuzu antre alanına yapacağınız dekorasyon işlemleri ile gösterebilirsiniz.

antre-dekorasyonu

Antre girişlerinde en basit örnek olarak aile bireylerinizin resimlerini giriş alanda asarak eve girer girmek size vereceği huzur ve mutluluk ile giriş yapacaksınız. Resim çerçevelerine önem vermeniz, aynı zaman’da duvarların boşta kalmasını engelleyecektir. Bunların yanı sıra antre dekorasyonu için obje modelleri oldukça fazla sayıda çeşitliliğe sahip olup dilediğiniz renkler üzerinden kendi zevkinize bağlı olarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Antre Dekorasyon Fikirleri

antre-dekorasyon-fikirleri1

Dekoratif ayna modelleri üzerine tercihlerde bulunarak dar veya küçük antrelerinizi daha ferah ve geniş bir görünüme çevireceğiniz gibi, aynı zaman’da az evvelde bahsettiğimiz üzere çerçeveleri ayna kenarlarına veya üstüne yayarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra sedirler, sepetler, vazo modelleri, yastıklar ve benzeri antre objeleri ile süsleyerek şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Bu alanlarda en çok rağbet görülen iki ürün ayakkabılıklar ve portmanto modelleri üzerine tercih edilenlerdir. Şüphesiz antrelerin değişmeyen dekorasyon ürünleri arasında yer alan bu ikiliyi aynı uyum içerisinde seçmeniz, konuklarınız tarafından ne denli bir zevkinizin olduğunun göstergesini ortaya koyacaktır. Antre dekorasyonu ile ilgili diğer Yazımız sizin için farklı fikirler sunacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git