Modası Eskimeyen Portmanto Modelleri

Modası Eskimeyen Portmanto Modelleri
25 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 4.278 kez okundu.

Bir evin olmazsa olmazlarından biri portmantolardır. Mevsime göre giydiğiniz palto ve trençkotlarınızı, şapka ve berelerinizi asarsınız. Ayakkabılarınızı koyarsınız. Büyükse eğer başka eşyalarınızı da yerleştirirsiniz. Aynası varsa evden çıkarken üstünüze çeki düzen verirsiniz. Kısacası portmanto, evdeki birçok eşyanızı toplar. Ayrıca eve girildiğinde ilk olarak göze çarpan ve kullanılan nesne olduğu için evin girişindeki duruşu, modeli de en az kullanışlılığı kadar önemlidir. Bu yazımızda sizlere portmanto önerilerinde bulunuyoruz.

yeni-portmanto-modelleri

Hem Eşyalarınızı Toplasın Hem de Tasarımıyla Antrenize Şıklık Katsın!

Kullanım şekline ve antrenizin genişliğine göre portmanto modelini belirlemeniz mümkün. Eğer antreniz genişse gömme şeklinde portmanto alabileceğiniz gibi, kullandığınız eşyaların fazlalığına göre de portmantonun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Örneğin, eşyanız çoksa içine takacağınız askılıklar yardımıyla daha çok kıyafetinizi asabileceğiniz sürgülü portmantolardan yararlanabilirsiniz.

rayli-dolap-2017

Eğer eşyanız çok değilse hem ayakkabılarınızı koymak hem de paltolarınızı asmak istiyorsanız, hepsinin bir arada olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Antrenizin küçüklüğü de sorun teşkil etmemiş olacaktır böylece.

Ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz rafları, aynası ve kıyafetlerinizi asabileceğiniz askılarının olmasıyla fonksiyonel ve bir o kadar da sade olan bu model tam size göre. Üstelik oldukça da şık.

beyazlake-portmanto-modeli

Evinizin Dekorasyonundaki Rahatlığı Portmantonuza da Yansıtın!

Yorucu bir günün sonrasında evinize geldiğinizde kapıda şöyle bir kendinizi bırakmak isterseniz minderli portmantoyu tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınızın olduğu kutularınızı yerleştirebileceğiniz geniş bölmeleriyle ve etrafını rahatlıkla dekore edebileceğiniz alanı size sağlamasıyla bu modeli tercih edebilirsiniz.

portmanto-modelleri-yeni

 

Dekorasyondaki Zevkinizi Portmantonuzda da Gösterin!

Evleriniz aynı zamanda kişiliğinizin de bir yansımasıdır. Modern çizgilerden hoşlanıyorsanız eşyalarınızda da aynısını görmek istersiniz. Tam tersi gelenekçiyseniz, evinizi klasik tarzda dekore edersiniz. Bunu portmanto fikirlerine uyarlarsak; hem kullanımının fonksiyonel hem de tasarımının şık olduğu portmanto modellerini, modernlikten yanaysanız düşünebilirsiniz.

portmanto-modelleri-2017

Bu portmanto modeli portmantoda farklı tarz arayışında olanlar için tasarlanmış. Bu model sadece giysilerinizi asmaya veya ayakkabılarınızı saklamaya yaramıyor. Raflarına kitaplarınızı koyabiliyorsunuz. Aynasında kendinize çekidüzen verebiliyorsunuz. Antrenizin küçük olması da önemsiz kalıyor bu modelde. Çünkü oldukça az yer kaplıyor. Konu ile ilgili diğer Makalemize de göz atabilirsiniz.

yeni-portmanto-modelleri

Etiketler:

Modası Eskimeyen Portmanto Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ruşen Toprak dedi ki:

    Portmantom bayağı eskimişti yenisine bakıyordum derken bu siteyi gördüm. Portmanto modelleri mükemmel üstelik eskimiyorlar en kısa zamanda almam lazım

    1. İlginize Teşekkürler

Sayfa başına git