Modern Şark Köşeleri

Modern Şark Köşeleri
31 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 3.487 kez okundu.

Doğu kültürünün en önemli mobilyaları arasında yer alan şark köşeleri, artık daha modern tarzlarda ve şık alternatiflerle evlerimizde yerlerini alıyorlar. Geleneksel olan şark köşeleri, farklılığı seven ve kültüründen kopmayanlar için ideal mobilyalardır. Birçok ev dekorasyonunda son zamanlarda kullanılmaya başlayan şark köşeleri, iş yerlerinde de görmeye alışık olduğumuz ürünler arasında yer alıyorlar.

en-yeni-şark-köşeleri

 

Modern Şark Köşeleri Uygulaması

Evlerin bir bölümünü şark köşesi yapmak, üstelik bunu gayet modern bir tarzda uygulamak mümkündür. Modern şark köşeleri dizayn edilirken genellikle doğu motiflerinin yerini alan daha modern desenler dikkat çekiyor. Yere yakın olan ve bir köşe takımı anlayışında dizayn edilen şark köşelerini farklı yastık seçenekleriyle renklendirmekte mümkün.

modern-şark köşeleri

Bir kat veya iki kat minderli olan, genellikle alt bölümünde tahta bir mobilya taşımayan sert minderlerden oluşturulmuş şark köşelerinin önüne koyacağınız alçak sehpalarda dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Birçok farklı renk ve desen uygulaması yapabileceğiniz şark köşenizi, tekli koltuklar şeklinde ayırabilmeniz için koltukların çeşitli yerlerine kol için yükseltiler koyabilir veya yuvarlak minderleri ayırmak için kullanabilirsiniz.

şark-köşesi-minderleri

Modern şark köşeleri yazımızın yabancı okuyucular tarafından takip edilmesi ve farklı sosyal ağlarda paylaşılması bizleri çok mutlu etti, bu sebeple yazımızı güncelleme kararı aldık. Tarihimizde önemli bir yere sahip olan şark köşelerinin farklı ülke vatandaşları tarafından dekorasyonlarında kullanılması ve daha geniş alanlara yayılması bizleri daha da mutlu edecektir. Yine tarihimizden kesitler sunan Osmanlı Tarzı Dekorasyon temalı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git