Mutfak Dekorasyonlarında Yeni Depolama Fikirleri 2018

Mutfak Dekorasyonlarında Yeni Depolama Fikirleri 2018
4 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 1.713 kez okundu.

Mutfak dekorasyonu kapsamında var olan yaşam alanlarınızı renklendirmek ve aynı zamanda çok daha kullanışlı bir hale dönüştürmek ister misiniz? Sizlere özgü konseptleri sunan ve bu alanda öne çıkan bir hizmeti ele almanızı sağlayan ekibimiz, 2018 yılı itibariyle yaşam alanlarından yer tasarrufu yapmak isteyenlere bazı öneriler geçiyor. Buna bağlı olarak bir hizmetten faydalanabilmeniz ve çok daha üst düzey bir yaşam alanına sahip olabilmeniz kapsamında çalışan ekibimiz, en uygun sıralamaları sizlerle buluşturuyor.

Mutfak Dekorasyonlarınızda Yer Tasarrufu Yapabileceğiniz Yöntemler

  1. Dolaplarınıza raflar çakın.

Dolap içi alanlarınızı daha fazla raflandırmak ve genişletmek sizlere mutfak dekorasyonunda geniş alan hacimlerine sahip olma imkanı tanır. Burada baharatlıklar, çeşitli malzemeleri doğrudan konumlandırabilir ve daha fazla alana sahip olarak, en iyi sonuçları alma şanslarına erişebilirsiniz.

  1. Dolaplarınıza saklama kapları kullanın.

Dolap veya çekmece gibi alanlarınızda çeşitli saklama kapları tercih edin. Bu sayede çok daha kullanışlı bir alan oluşturmak tamamen sizlerin elinde olacaktır. Yakalanan bu hizmet ayrıcalıkları ile beraber geniş bir alana sahip olabileceğiniz gibi, daha fazla ürünü depolama imkanlarına da erişebilirsiniz.

  1. Tencere ve tavalarınızı askı aparatları ile donatın.

Tencere ve tavalarınız için askı aparatlarını tercih edebilirsiniz. Bunun için mutfağınızın çeşitli bölümlerine 5’li, 10’lu askı aparatları satın alabilir, yapıştırma veya çakma işlemleri ile sabitleyebilirsiniz. Daha sonra ki süreçlerde tencerelerinizin kullanımını sağlarken ideal bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Böylelikle geniş alanlara sahip olmak ve mutfak dekorasyonu ile fark yaratmak sizlerin elinde.

  1. Ölü noktaları değerlendirin.

Mutfağınızda dolaplar veya raflar arası ölü noktalar varsa bu alanları değerlendirerek çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bilindiği gibi geniş bir mutfağa sahip olmasanız da, bu alanın toparlanmış ve aperatif görünebilmesi için bu tip küçük ayrıntıların önemi çok fazladır.

  1. Kiler alanlarını hesaba katın.

Eğer kiler boşluklarına sahipseniz veya böyle bir alan olmasına rağmen kullanmıyorsanız, mutfak dekorasyonunda daha fazla depolama alanına sahip olmak için bu yöntemi deneyin. Hem bozulmayacak, hem geniş alanlarda çok fazla yer kaplayan ürünlerinizi doğrudan tercih edebileceksiniz.

Etiketler:

Mutfak Dekorasyonlarında Yeni Depolama Fikirleri 2018 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Rabia Genç dedi ki:

    Evlenirken hem ben hem de eşimin ailesi tava alınca evimiz de gereğinden fazla tava var.Bunu güzel bir dekorasyona dökmek için makale de denilen askı aparatı ile yaptım fazlasını da kilere kaldırdım.Benim gibi böyle durum yaşayanlara güzel bir taktik olmuş 🙂

    1. Çözüm sunabildiysek ne mutlu bize ilginize teşekkürler Rabia Hanım.

Sayfa başına git