Mutlaka Bilmeniz Gereken Dahice Depolama Fikirleri

Mutlaka Bilmeniz Gereken Dahice Depolama Fikirleri
2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 836 kez okundu.

Depolama fikirleri evi yetersiz olan kişiler için azımsanmayacak derecede önemli bir işleyiştir. Genelde evin küçüklüğüne bağlı olarak birçok eşyanın saklanamaması veya konumlandırılmaması problemleri hayati bir önem taşıyan durum olarak görülüyor. Bu durumdan yakınan bireyler daha geniş evin hayallerini kursa da, bazen maddi yönden yetersizlik doğmasından dolayı bu tip bir hayat değişikliği ele alınamıyor. Şimdi sizler için dahiyane olarak görülen tüm depolama fikirlerini sunacağız. Böylelikle yaşam alanlarınızda vakit geçirmekten ciddi haz duyacak ve memnuniyeti elde edebileceksiniz.

2018 Depolama Fikirleri

2018 depolama fikirleri ile evinizde yeni bir düzen kurmaya hazır olun. Bu sayede çok daha şık ve ihtişamlı bir ortam zemini yaratma şansına sahip olabilirsiniz.

  1. Düzenlemeye banyodan başlayın. Raflara küçük ayrıntılar ile süslemeler yapın.

Aşağıda ki fotoğrafta görüldüğü gibi depolama fikirlerinde öne çıkan bir durum niteliği olarak düşünülüyor. Bu sebeple banyo raflarınıza ufak bir kesik atmanız, burada diş fırçalarını çok daha düzenli ve gizli bölgelerde tutmanızı sağlayacak.

  1. Kumanda ve diğer teknolojik ürünlerinizi duvara sabitleyin.

Oldukça basit bir işleyişle en uygun depolama fikirlerini öne çıkartmak söz konusudur. Bu kapsamda ise sadece yapmanız gereken şey kumanda gibi cihazların arka kısmına çıt çıt yapıştırmak, daha sonrasında ise duvar gibi alanlara aynı çıt çıtlardan bağlamak. Böylelikle kolay bir şekilde sabitlemeler yapılabilir ve önemli eşyalarınızı sürekli olarak kaybetmezsiniz.

  1. Banyonuzu raflandırın.

Banyonuza ekstra raflar eklemek sizlerin çok daha fazla eşyasını depolamayı sağlar. Aynı zamanda düzenli ve şık bir görünüm yakalama fırsatı da bu işlemde söz konusudur.

  1. Aperatif eşyalara ve takılara özel alanlar oluşturun.

Evinizin duvarına pano asarak aperatif eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Depolama fikirlerinde en çok öne çıkan ve dikkat çeken hizmet türü olarak görülmektedir. Her duvara rahatlıkla uygulanır ve ideal sonuçlar almanız sağlanır.

  1. Çoklu askılar ile dolaplarınızda ferahlığı yakalayın.

Artık askıların birçok aparat barındırması ve fonksiyonlu üretilmesiyle beraber pek çok kişi dolaplarda ferahlığı yakalayabilmektedir. Bu sayede depolama fikirleri ile beraber istenen şıklığı ve konforu evinizde yakalama fırsatına sahip olun.

Etiketler:

Mutlaka Bilmeniz Gereken Dahice Depolama Fikirleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Erdal Taş dedi ki:

    2 Çocuk sahibi olup her gün playstation oynuyorum çocuklar sürekli joystick ellerine alıp yerden yere atıyor. Sonunda bunun çaresini makalenin 2. bölümün de deneyerek olumlu sonuç aldım teşekkürler.

    1. İlginize teşekkürler Erdal Bey

Sayfa başına git