Ofis Koltuğunuz Sizi Yansıtır

Ofis Koltuğunuz Sizi Yansıtır
17 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

Çalışanlar olarak günümüzün büyük bir kısmını iş ortamında geçirmekteyiz, hal böyle olunca çalışma alanımızı daha konforlu ve sağlıklı bir şekle getirmek hem bizim hemde konuklarımız için büyük önem arz etmekte.

Çalışma Ortamınız Sizi Yansıtır

İş hayatı daha çok ofis içinde geçen çalışanlar ofislerinin tertibi, düzeni, temizliği ve görselliğinin hem kendi çalışma konforu için hemde konukları için ne denli önemli olduğunun muhakkak farkındalar. Fakat asıl farkındalık sağlıklı bir iş yaşamı ve sosyal yaşam için doğru oturma pozisyonu sağlayan ve rahat çalışma imkanı sunan ofis koltuk seçimidir.

Ofis Koltuğu Seçimi

Her ne kadar ofis içi görsellik konularından bahsetsek bile, esas ele almamız gereken konu doğru ofis koltuğu seçimi olmalıdır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları, uygun olmayan ofis koltuklarının ciddi boyun, sırt, omuz veya bel ağrılarına neden olduğuna dikkat çekiyor. Fakat genelde hepimizin sık sık yaptığı hata ürün seçimi yaparken fiyat odaklı düşünüp kalite, işçilik ve uzun süreli kullanım gibi önemli etkenleri ikinci plana atmamız oluyor.

Ofis Koltuğu Seçiminde Önemli Kriterler

  • Malzeme Kalitesi
  • İşçilik Kalitesi
  • Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı
  • Ergonomi
  • Tasarım
  • Fiyat/Performans

Hayalinizdeki Ofis Koltuğu Bir Tık Uzakta

Mobilya Noktası, 5 yıldır ofis koltuğu üretimi yapan üretici firmanın, ürünlerini internet üzerinden almak isteyen tüketiciler için hizmet verdiği online satış mağazasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları neticesinde tüketicilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak sunmaktalar. Ofis koltuklarını kendi atölyelerinde üreten firma, direkt üreticiden ürün almanın avantajını tüketicilerine sunmaktadır. Ofis koltukları yanında, Ofis mobilyaları, cafe sandalyeleri, cafe masaları gibi ürünleri de en ucuz fiyatlara alabileceğiniz ender adreslerden biri durumundalar. Sizlerde bir an önce ürünleri incelemek ve karşılaştırma yapmak için web sitelerini inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için firmanın iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca çalışma saatleri içerisinde sitede bulunan online destek sistemi her türlü soru ve talebinize yanıt vermektedir. Sağlıklı günleriniz ve başarılı iş hayatınız olması temennimiz ile, sağlıcakla kalın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git