Öğrenci Evleri İçin En Cazip Dekorasyon Fikirleri

Öğrenci Evleri İçin En Cazip Dekorasyon Fikirleri
19 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 187 kez okundu.

Dekorasyon fikirleri genelde üniversite öğrencileri veya bekar gençler için yoğun bir şekilde önemsenmektedir. En harika tasarımların sağlanabilmesi ve üst düzey bir çalışmanın öne çıkabilmesi konusunda bilgi aktarımları sunan sitemiz, bu sayede fikir almanız açısından doğru hizmetleri sunmaktadır. Birbirinden güzel tasarımların öne çıktığı ve markalaştığı bu yazımız ile sizlere öğrenci evlerine dekoratif bir anlam yüklerken, ne gibi hususları önemsemeniz gerektiği konusunda bilgiler vereceğiz. Siz de hemen yazıya göz atın, en cazip bilgileri edinin.

Öğrenci Evleri İçin Dekorasyon Fikirlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Evde kaç kişi yaşanacağı sabitlendikten sonra herkese bir oda düşecek şekilde bölümleme yapılmalıdır.
  2. Ortak kullanım alanlarına dekoratif bir çözüm yaratırken, kişilerin göz zevkine ‘ortak uyum’ sağlayacak bir dekorasyon fikirleri üretilmelidir.
  3. Bütçe bu alanda öne çıkan bir unsur! Bu yüzden tüm eşyaları aynı gün sipariş etmek yerine, ortalama 1-2 aylık sürece yayarak sipariş etmek sizlerin maddi anlamda yük binmesini engeller.
  4. Mobilya seçimi yaparken teşhir ürünlerine yönelebilirsiniz.
  5. Mobilya seçerken çok açık renk olmamakla beraber, canlı renklere yönelmekte fayda vardır. Özellikle daha az kir tutması ve temizlik istememesi için renklerin canlı olması çok mühim.
  6. Yatılı gelecek misafirleriniz için kanepeler açılır / kapanır formatında olmalıdır.
  7. Gardırop seçimi yapılırken fazla büyük olmamalı, portatif anlamda iyi bir dizayn yaratmanıza olanak tanımalıdır. Dekorasyon fikirleri için bütçenize uygun çalışma masası ve kitaplık gibi ürünler satın alabilirsiniz.
  8. Eskicide satılan ikinci el eşyalar hem sizlerin hesaplı fiyatlardan ürünller almanızı sağlar, hem de dekoratif bir çözüm yaratmanıza olanak tanır.
  9. Aynı zamanda ‘kendin yap’ fikirleri evinize çok para harcamadan ürünler tasarlamanızı sağlar.
  10. Evinizi sade, kalabalık göstermeyecek eşyalara daha fazla yönelmelisiniz.

Ek olarak Çocuk Odası Dekorasyonu ve Düzenleme Fikirleri yazımız üzerinden bir diğer konuya göz atabilir, ebeveynler olarak merak ettiğiniz birçok hususa ilişkin cevap alabilirsiniz. En harika çalışmalar ve tasarımlara bir tıkla ulaşın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git