Oturma Odası Koltuk Seçimi ve Harika Öneriler

Oturma Odası Koltuk Seçimi ve Harika Öneriler
9 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Oturma odası koltuk seçimi günümüzde yaşam alanı sahipleri tarafından en fazla önemsenen durum niteliklerinden birisi olarak gösterilmektedir. Nitekim evinizde bir şıklık veya konfor yaratma konusunda önemsenen bu çalışmalar, daima sizlere çekici bir ortam zemini oluşturma garantisi vermektedir. Birbirinden kusursuz çalışmalar ile eviniz için pahalı koltuk takımları satın almak yerine, evinizin havasını ayrı bir noktaya çekecek çalışmaları cazip fiyatlandırmalardan deneme şansı elde edin.

Oturma Odası Koltuk Tasarımları ve Kendin Yap Fikirleri

  1. Koltuk yerine minderler tercih edebilirsiniz.

Eğer az bir yere sahipseniz ve oturma odası koltukların gereksiz yer kapladığını düşünüyorsanız satın alacağınız birkaç farklı minder ile koltuk konsepti yaratmak mümkündür. Bu alanda harika çalışmalar ile evinizin havasını değiştirmenizi sağlayacak çalışmalardan faydalanmak söz konusudur.

  1. Berjer koltuklar artık evin modası.

Eski dönemlerde çok sık tercih edilen berjer koltuklar artık yaşam alanlarına yeniden hayat kazandırıyor. Bu noktada ise oturma odası koltuk seçimleri esnasında hem az yer kaplayan, hem de şık bir görünüm kazandıran berjer koltuklara yönelmeniz çok daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

  1. Salon veya oturma odalarınızda mutlaka uzanabileceğiniz bir koltuk bulundurun.

Bunun için büyük veya 3’lü konsepte sahip olan koltuklara ihtiyaç yok. L koltuğun tek bir parçası veya tek kişilik uzanmayı sağlayacak koltuklar da yaşam alanlarınıza %100 uyum sağlamaktadır. Oturma odası koltuk seçimleri esnasında bir fikir edinebilmeniz için alt kısımda harika örnekler sunuyoruz.

  1. Hamak formatında koltuklar bu yılın trendi!

Oturma odası koltuk seçimi esnasında daha masrafsız bir kombin oluşturmak isteyenlere cezbedici öneriler sunmaya devam ediyoruz. Hamak formatında tasarlanan koltuklar ile eviniz çok daha şık bir hale dönüşecek. Nitekim alt kısımda ki görsel de yaşam alanlarına farklılık kazandırmak isteyen kullanıcılar için harika bir konsept olarak sunuluyor.

Bugün itibariyle okuyucuların dikkatini çeken Kütükten Sehpa Yapımı ile Evinize Renk Katın yazımıza göz atarak birbirinden harika ev objeleri yaratabilirsiniz. Eğer el yeteneklerinize güveniyorsanız ve yaşam alanlarınız için vakit ayırma durumlarınız var ise bu özel çalışmaları mutlaka denemeye çalışın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git