Ranza Alırken 5 Öneriye Dikkat Edin

Ranza Alırken 5 Öneriye Dikkat Edin
20 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.278 kez okundu.

Ranza-yatak-modelleri

Küçük evlerin büyük çözümü ranzalar, artık modelleri ile de dikkatleri çekiyor. Genç ve çocuk odalarında tercih edilirken, büyüklerinde heveslendiği rahat ve şık modellerle karşılaşabilirsiniz. Eviniz küçükse, bir odayı paylaşacak kardeşler için, ranza almak çok akıllıca bir tercih olacaktır. Büyük evlerde de ranza modelleri, çocukların odalarında vakit geçirmeleri için hoş ve güzel alanlar oluşturuyor.

Ranza Alırken dikkat edileceğiniz 5 husus                                                                                                                       

1. Güvenliği sağlayan, çocuklarınızın düşmesini önleyecek yatak koruyucuları, parmaklık gibi sağlam ve ayarlanabilir parçalar olmalıdır. Alırken veya sipariş verirken sağlamlık testi yapıldığına olmasına dikkat ediniz.

yeni-moda-ranza-modelleri2

2. Ranzanın taşıdığı ağırlık ve ileride yaşanacak sorunları önlemek amacıyla, en çok sorun yaşanılan seleler ve yatak altında bulunan taşıyıcıların sağlamlığı çok önemlidir. Metal ranzalarda, profil malzeme ile yapılmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Her ürünün malzeme niteliği, mobilya ve eşyalarda kaliteyi attırır ve hareketli çocuklar için de uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

3. Aldığınız ranzaların sadece şıklığını görüp aldanmayın. Tabi ki tasarım da önemli fakat kullanılacak ranza için, kaç çoğunuz var, ne boyutlarda olmalı, kullanım yönü nedir? Gibi sorulara cevap bularak seçiminizi yapmalısınız. Ürün iskelet malzemesi, dizaynı ve ranza fiyatları gibi konular etkin birer faktördür. En uygun fiyatlı modeli, en kaliteli ürün ile sağlamalısınız.

4. Alacağınız ranza için araştırma yapmalısınız. Yani öncelikli projeniz ihtiyacınızı karşılamak olmalıdır. Örneğin; çocuklarınız için ranza alıyorsunuz ama hem çalışma masası, hem de kitaplığı olsun istiyorsunuz. Odanız küçük veya dar ise, bu isteklerinize uygun ranza modellerini tercih etmelisiniz. Çok yönlü kullanılan ve istendiği zaman kapanan yatak ve çalışma masası bir arada bir ranza tercih edebilirsiniz.

5. Boş alanlarını çok olsun ama odanızda yataklarınız bol olsun. Bu tarz konular her evde biraz sorun teşkil etmektedir. Bayanlar hem temizlik yaparken, hem de gelecek misafirler için yatılacak yer bulma konusunda korkulu rüya görmekteler. Bu fikirler üç ve dört çocuklu, ya da misafir için bile üç kişilik ve dört kişili ranzalar üretilmiştir. Üst ranza yatağı sabitken, alt ranza masadan iki kişilik yatağa dönüşebiliyor. Bu saye de yerden tasarruf ediyor ve eviniz de hep derli toplu duruyor.

ranza-modelleri-örnek

Ranza yatak ve içeriğinde masa, dolap, kanepe gibi eşyaları yerleştireceğiniz modellerin dışında, kalabalık aileler içinde ikili, üçlü ve dörtlü dizayn edilmiş, ranza modellerini de düşünebilirsiniz. Akıllı diyeceğimiz bir çok ahşap ranza fiyatları her bütçeye göre model ve çeşit bulabilmeniz mümkün. Ayrıca İşine özen gösteren, kişiye özel ölçülerde kaliteli ranzalar üreten bir firma arıyorsanız Plato Mobilya‘nın sitesine bu  linkten  https://www.platomobilya.com/ranza-modelleri-ve-fiyatlari ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git