Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Salonlar ev içerisinde en çok uğrak olan bölgelerden biri olduğundan dolayı oldukça özen gösterilmesi gerekilen bir yerdir. Bu nedenle salon dekorasyonu çalışmalarınızda ilk dikkat edeceğiniz husus, dekorasyon işleminde doğru alana doğru mobilya veya salon dekorasyon ürünleri tercih etmenizdir. Zira ebat veya ölçüleri alınmadığından satın alacağınız eşyalar küçük ya da büyük gelebilir.

SALON DEKORASYONUNDA RENK TERCİHİ NASIL OLMALIDIR?


Mobilyalar ve diğer salon dekorasyon önerileri gibi renk tercihi de tamamen salonun genişliğine bağlı bir etkendir. Eğer büyük bir salona sahipseniz renk tercihi konusunda sınırlama bulunmamakta olup, ürünleriniz ile uyumlu renkler kullanmanızın iyi olacağının yanı sıra aynı zaman’da fazla koyu renk kullanmamanızda oldukça faydalı olacaktır. Küçük bir salona sahipseniz yeşil, mor veya açık mavi tonlarına sahip renkler kullanabilirsiniz.

Sizlere salon dekorasyonu için farklı renkler olan lila, fildişi, çakıl taşı, buzul yeşili, pudra pembesi, cam göbeği ve turkaz renklerini önermekteyiz. Zira bu renkler salonunuzu olabildiğince ferah ve geniş bir görünüme uydurarak daha rahat bir salonda keyif sürmenize olanak tanımaktadır.

21 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.444 kez görüntülendi.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git