Seçeceğiniz Yemek Masası ile Salonunuza Stil Katın

Seçeceğiniz Yemek Masası ile Salonunuza Stil Katın
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Salonlar evimizin genellikle en geniş ve en çok kullanılan odalarıdır. Salonlardaki koltuk takımları, halılar, perdeler, mobilyalar ve aksesuarlar kadar önemli bir parça daha vardır ki o da yemek masasıdır. Yemek masası modellerinden sizin ve salonunuzun tarzına uygun olanı seçerek, evinizin ne kadar güzel bir stile kavuşabileceğini görebileceksiniz.  Artık yemek masası modellerinde birçok özellik bulunduğunu söyleyebiliriz. Eski zamanlardaki gibi hantal mobilyalar pek moda değil aksine oldukça pratik, açılır kapanır, gizli bölmeli vb. masalar daha çok tercih ediliyor.  Peki, yemek masanızın hangisi olacağına karar verirken hangi seçenekleri göz önüne almalısınız?

Sade ve Modern Yemek Masaları

Yemek masası fikirlerini değerlendirirken sevdiğiniz tarza uygun olan masayı bulmanız tabiki önemlidir. Eğer modern bir görünümden hoşlanıyorsanız bunun için fazla yer kaplamayan, pratik ve estetik görünümlü masaları tercih edebilirsiniz.

Masif Yemek Masası

Ahşap görünümü sevenler için masif yemek masaları salonlara şık ve doğal bir hava verecektir. Dilerseniz özellikle beyaz ayrıntılarla masanızı biraz daha modern bir tasarımda tercih edebilirsiniz. Salonunuzda doğadan ayrıntılar görmek istiyorsanız bu tip bir masa sizin zevkinize hitap ediyor olabilir.

Yuvarlak Yemek Masaları

Salonumuzda kullandığımız masa modellerinde şekilsel olarak tercihlerimiz değişebilmektedir. Birkaç sene önce yuvarlak yemek masaları modayken artık kare ve diktörtgen masalar daha fazla beğenilse de yuvarlak bir masayı seçip salonunuzu oldukça tarz bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Cam Yüzeyli Yemek Masaları

Salonlarda çok şık ve gerçekten tarz yaratan bir masa modeli; Cam Yüzeyli Yemek Masaları! Alanı daha geniş gösterme avantajına sahip olmasının yanı sıra bulunduğu ortama çok modern bir hava vermektedir. Bu masayla beraber özellikle renkli ve canlı aksesuarları da çekinmeden kullanabilirsiniz.

Kalabalık Yemekleri Sevenler için: Uzun Dikdörtgen Yemek Masası

Yemek Masası Tasarımları arasında eskisi kadar fazla tercih edilmese de büyük ve dikdörtgen masalar yeni dizaynlarıyla oldukça şık ve işlevsel görünüyorlar. Hem klasik hem oldukça modern tarzda olanları vardır. Salonunuzun alanı uygunsa ve sizin de tarzınızı yansıtıyorsa, bu masa modellerinden birini eviniz için tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git